Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elértem a kívánt súlyt de a...

Elértem a kívánt súlyt de a narancsbőr nem hogy eltűnt hanem jobban látszik mint valaha. Milyen kezeléseket ajánlotok ami nem kerül 50-100. 000 Ft-os kezelésekbe?

Figyelt kérdés

fél év alatt elértem az ideális súlyt diéta ( csökkentett szénhidrát és cukor fogyasztás, rengeteg folyadék mozgás) de a narancsbőr még minidg látszik.. eddig azért nem mertem felvenni fürdőruhát mert teltebb voltam mostmár a narancsbőr miatt.Láttam sok kozmetikai kezeléseket de mind horribilis összegű amit nem engedhetek meg magamnak és félő hogy csak átverése némelyik. Olvastam hogy a szoli is halványíthat rajta optikailag hát ez sem vált be. Már nagyon rosszul érzem magam. Mit ajánlotok?

N/23


2012. dec. 11. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
rengeteg erre való kenőcs van ami olcsóbb mint a kozmetikai kezelések én a helyedben olvasgatnék fórumot és azzal kezdeném ami a legtöbbeknek bevált de tesztelgetni kell, hogy neked melyik kenőcs válik be, de így uszhatod meg a legolcsóbban :) egyébként azt olvastam valahol,ha fürdés közben öntesz langyos vízet a narancsbőrre majd utána hideget akkor ez is segít az eltüntetésében
2012. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használj feszesítő testápolót,nem csodaszer,de javít a bőrtónuson.Testtekercselés is hatásos.
2012. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A narancsbőrtől hatásosan CSAK a rendszeres testmozgással és megfelelő táplálkozással lehet megszabadulni. Kenheted magad nyugodtan bármilyen drága krémekkel, bár tudom, hogy ez a legkényelmesebb, de nem fog használni.
2012. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mozgás mellett még narancsbőr elleni krémmel kellett volna gondosan masszíroznod magad, úgy nagyon látványosan eltűnt volna a narancsbőr is (ha nem is teljesen). Szóval én is krémet ajánlok. :)
2012. dec. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!