Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném egy kicsit sminkelni...

Szeretném egy kicsit sminkelni magamat. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
19 vagyok és fiú
2013. febr. 24. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Attól függ miért akarod magad sminkelni?

Elrejteni valamit - pl: bőrhibák, karikák - vagy hangsúlyozni - pl: a szemedet, szemöldököd?

18/l

2013. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
elsősorban bőrhibákat szeretném eltüntetni és a szemöldök vonalán akarok változtatni
2013. febr. 24. 16:06
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor... a bőrhibákra korrektor, esetleg alapozó a megfelelő. Ezt nem kell az egész arcodra felkenni. És fontos, hogy találd meg a bőrszínedhez leginkább hasonlító árnyalatot.

A szemöldöködön pedig egy csipesz segíthet leginkább. Nem érdemes saját magadat kínozni. Elsőre érdemes elmenned egy kozmetikushoz vagy megkéred egy lány barátodat, hogy szedje ki egyszer-kétszer. Aztán már magadnak is tudod szedni.

2013. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és mennyire használhatok szájfényt vagy rúzst?
2013. febr. 24. 16:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, hogy bántsanak/megbámuljanak akkor nem használsz ilyesmit. Legfeljebb ajakír. Mondjuk labello-ból kapható színezett is, ami nem annyira feltűnő.
2013. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és szemhéjra mit javasolsz?
2013. febr. 24. 17:07
 7/15 anonim ***** válasza:

A szemhéjadat többféleképpen hangsúlyozhatod. Szemceruza vagy szemhéjpúder. Én a szemceruzát javasolnám, magam is azt használom, csak alkalmakkor festem ki erőteljesebben szemhéjpúderrel.

Fontos lenne tudni, hogy milyen színek állnak jól neked; a hideg szürkés színek vagy a meleg barnás színek.

Alsó szempilla sor alá halványan húz egy vonalat a szemcerkával és satírozd el fülpálcikával. Majd a felső szempilla sor tövébe, ott is picit satírozhatsz.

Így az egész halvány lesz, mégis érzékelhetően élénkebbek lesznek a vonásaid.

2013. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

alapból a meleg barnás színek, amik jól állnak

a körmömet milyenre fessem? natúr vagy színes?

2013. febr. 24. 17:26
 9/15 anonim ***** válasza:

A körmödet festeni?

Semmilyenre.

Na, asszem bevettem - hála az én nyitott és felvilágosult gondolkodásomnak - egy kamu kérdést.

2013. febr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
miért kamu? nem értelek... :(
2013. febr. 24. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!