Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zinerytre lehet sminkelni?

Zinerytre lehet sminkelni?

Figyelt kérdés
Szóval kaptam a pattanásokra (elég rondák) szoval zinerytet viszont nem rögtön múlik el, és még csak 2. napja használom. (reggel-este) viszont mindig szoktam sminkelni (alapozó,puder az arcomra) es nem szeretném férre tenni. szerintetek lehet rákenni sminket?

2012. dec. 7. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondta a bőrgyógyász, hogy nem szabad?? A szemedet nyugodtan sminkeld, de az alapozót és főleg a púdert felejtsd el.
2012. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam, de nem nagyon lehet rásminkelni. Nekem le is jött róla az alapozó, nem maradt rajta. Sajnos nekem amúgy nem is használt semmit a pattanásokra. Inkább az éjszakai gélek jöttek be.
2012. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
úristen. ne haragudjatok, hogy itt nyafogok, de nem lehet valahogyan megoldani? :O
2012. dec. 7. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan bőrt szeretnél, amin el tudod takarni a pattanásokat vagy pattanásmenteset? :) Én is túléltem, szerintem mindenki.
2012. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!