Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az ombre...

Mi a véleményetek az ombre hajról?

Figyelt kérdés

Szeretném színezővel (festetni nem akarom, a szüleim pedig elég konzervatívak ilyen téren) megcsinálni a hajamat ombréra. Nem akarok nagyon extrém frizurát, és mivel sötétszőke hajam van, ezért egy nagyon világos (mint Demi Lovatonak volt) rózsaszínre szeretném megcsinálni. Nem akarok természetellenes hatást, csak egy kis színt vinni bele, szerintem nagyon vagány lenne. Nektek mi a véleményetek erről a frizuráról? Megcsinálnátok magatoknak?

15/L



2013. febr. 21. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Minden 2. csajnak ombre és tényleg nagyon ritka ami igazán jol néz ki a legtöbb gagyi.
2013. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 QueenRavenna ***** válasza:
0%
Majd nyári szünetben csinálj magadból bohócot szerintem.
2013. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ronda és igénytelen, számomra olyan hatást kelt, mintha valaki próbálná lenöveszteni a haját ahelyett, hogy megpróbálná az eredetire festetni és úgy nem lenne olyan feltűnő, vagy levágatni a végéről a lenövést.
2013. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi baj lenne belőle, ha egyszer beszíneznéd a hajad. Pár hét alatt úgyis kikopik. Fiatal vagy, ilyenkor kell kipróbálni az ilyesmiket. A rózsaszín szerintem nagyon jól tud kinézni sötétszőke hajon.
2013. febr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, ha csak az alján van kiszőkítve, vagy mi :D

én kipróbálnám

2013. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ha neked tetszik, csináltasd meg!:) ne érdekeljen mások véleménye.

nekem spec. tetszik:)

2013. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!