Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a veleményetek az ombre...

Mi a veleményetek az ombre hajrol?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiába divat, nem tetszik.
2012. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keveseknek áll jól és nagyon nehéz eltalálni, hogy mennyivel legyen világosabb a haj vége és mekkora rész legyen világosabb. Szerintem ez fokozatosan néz ki jól, ha nem hirtelen éles a váltás, hanem kicsi összemosódik.

A szépen elkészített, igényes ombre hajjal semmi bajom, az tetszik, de sokaknak tényleg olyan, mintha full le lenne nőve a hajuk, és ez gáz szerintem. :)

2012. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik.:)
2012. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ez szép: [link]


ez sz@r: [link]

2012. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Mimbre? "
2012. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2012. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 oorgane válasza:
65%
Szerintem gáz. Mindig is néztem azokat az embereket akik így festették be a hajukat, hogy miért csinálják ezt?! Szerintem iszonyat igénytelen, mintha lenőtt volna az előző festés és nem lenne pénzük, vagy idejük megcsináltatni. És szomorú, hogy még nevet is adtak ennek a hajstílusnak, és hogy ilyen divat lett. Ez egyszerűen és szimplán csak igénytelenség!
2012. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%
Olyan ez mint amilyen a csövesek szoktak lenni
2012. nov. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem tetszik, épp ilyesmiben gondolkodom.....a lenövésről pedig....amikor lenő a haj, nincs átmenet a két szín között, mintha ketté lenne vágva. Az ombre stílusnál átmenetet festenek bele, ami jó mondjuk arra is, hogy e lenövést "eltüntesd". Egynes hajúaknak nem igazán ajánlott, mert göndör hajnál a szálak "összevisszasága" miatt még kevésbé éles ahol találkozik a két szín.
2012. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!