Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hajról? ( link )

Figyelt kérdés

[link]


hasonlókat linkelhetnétek :) köszönöm


2012. szept. 16. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
uuuu nekem volt ilyesmi anno, de akkoriban mindenki ilyen hajjal szaladgált errefelé azt hiszem:D imádtam!
2012. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de ez embertől függ. Szerintem túlságosan üzletasszonyos és csak akkor működhet, ha természesen is szögegyenes hajad van, ami se nem ritka, se nem túl dús...

Esetleg olyan lányon tudnám elképzelni, hogy jól áll, akinek kerek, vidám, párnácskás arca van és nagyon fiatal, sportosan öltözködik. Az ő arcát nem keményítené meg egy ilyen merev frizura, sőt kiemelné...

2012. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyenre vágva csak frufruval...jól néz ki, de ha nem egyenes magától a hajad, akkor sokat kell vasalni, mert másképp nem néz jól ki... :)
2012. szept. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bubifrizura:


[link]

2012. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!