Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketét hogy lehet legkímélete...

Feketét hogy lehet legkíméletesebben eltüntetni a hajról? Sötétbarna hajat szeretnék először. Vagy bármit ami nem fekete. Kinek mik a tapasztalatai a hajradírral, vagy a szőkítéssel?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Használj hajfesték eltávolítót, a szőkítés tönkreteszi csak a hajat.
2012. szept. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

9-es oxival fodrászkellékes sötétbarnával próbálkozz.

Leszívatni tényleg nem érdemes, a szőkítőport szintén nem ajánlom, nehéz vele bánni.

A mítoszokkal ellentétben nem a feketét, hanem a vöröset a legnehezebb eltünteti, de semmi sem lehetetlen. Menni fog ez is :)

2012. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És a sötétbarna befogja a feketét? Nagyonnagyon fekete a hajam, és jó régóta.
2012. szept. 10. 16:31
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nem is első, de 2.-3. festésre egész biztosan. Onnét meg már könnyebb az átmenet. De 9-es oxival tuti, hogy elsőre is befogja, szerintem!
2012. szept. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem inkább 12-es oxi kéne,nem?

én használok 9-eset sima utófestésre:)

2012. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
ha azt akarod, h teljesen szétroncsolódjon a hajad, akkor hallgass nyugodtan az előző hozzászólókhoz. festék festéket nem világosít! ha szeretnéd, h maradjon hajad, 3%os oxival szívasd le a hajad. ezt többször tedd meg/4x-5x/. a hatóideje is több, de megéri lassan csinálni.
2012. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

le ne szívasd 4-5x... még 3-assal se basszus. SZívatni szigorúan nem otthon, fodrásszal, és az általa javasolt időtartamokon belül, amik között hónapok telnek el általában.


Festéket igenis világosít festék, a húgom feketéről simán átment vörösbe 2 festékkel pl. És az mint tudjuk jóval világosabb. De feketéről sötétbarnára váltott barátnőm is van.


Gondold át logikusan: festéket festék miért is ne világosítana? Ugyanúgy oxit használsz hozzá...


A 12-eset én azért nem merném feltenni, mert ugye a fejbőrőn + egy fokozattal erősebbnek számít, és annak, aki nem szokott hozzá az otthoni 12-ővel festéshez, túl erős lehet, gondjai lehetnek vele. A 9-es lehet nem lesz elég erős hatású elsőre, de én nem kockáztatnék. De ha van tapasztalatod magasabb faktorú oxival, akkor hajrá.

2012. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
kedves utolsó válaszoló, utolsó előtti vagyok. először is nem írta le a kérdésben, hogy fodrászhoz megy-e vagy otthon csinálja. másodszor meg fodrásznak tanulok, és nekünk így tanítják. de biztos neked van igazad, nem a tanáromnak, aki több éve a szakmában van.
2012. szept. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
ja és az oxi nem világosításra való..
2012. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyi, hiszek én neked, csak akkor magyarázd meg, hogy mi csoda folytán fogja be mégis valamilyen festék a feketét? Mert mint mondtam, láttam már rá példát.
2012. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!