Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete haj? Szerintetek?

Fekete haj? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon vágyok fekete hajra, de félek tőle, eddig mindig barna voltam, előtte pedig szőke melír. Viszont fekete még sosem, és régóta nagyon tetszik. A bőröm világosabb, viszont mondták hogy jól állna csak hát hullik elvileg tőle meg stb.

Szerintetek? Ti mire szavaztok?


A hajammal még az a gond, hogy egy idő után foltosodik, a barna mindenféle árnyalata látható olykor :D

Gondoltam a fekete egységesítene rajta..



2012. szept. 6. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kép alapján meg lehetne mondani,hogy jól állna-e az arcodhoz..
2012. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem szeretnék képet csatolni :D :D viszont babás arcom van. 21 leszek, de még néha így is valaki 17 körül néz.. :D


fodrászom mondta, hogy a fekete öregít, ami nálam még jól is jönne.. :D kicsit unom már :)

2012. szept. 6. 19:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem merném bevállalni, pedig nekem kifejezetten jól áll a sötét haj, de ugye a fekete roncsol a legerősebben... :S

Én egy nagyon sötét barna színt választottam és csak hajszínezőt, így is közel állt a feketéhez és szép színe volt, de valahogy annyira tartós maradt, hogy sok mosás után is sötétebb lett egy árnyalattal a hajam. Most kb pont ideális nekem. :)


De ha minden áron feketére vágysz, most próbáld ki, amíg fiatal vagy, és rá lehessen fogni, hogy csak amiatt. :D

2012. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hajszínezővel. az könnyebben kijön. egyébként nem roncsol, ahogy egyesek mondják. nekem nagyon gyenge és vékonyszálú a hajam, 2 és fél éve vagyok fekete, nem volt még problémám a hajhullással (kivétel pár hónapja, mikor egészségügyi problémáim voltak), hajtöredezéssel ,stb. amúgy megfelelő festékkel és hajápoló szerekkel nem lesz a hajadnak semmi baja. egyetlen festék van, amit nem ajánlok: az a palette (persze, ez nálam nem vált be, nem tudom másnál milyen).a garnierek a legjobak :)
2012. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát még nem jutottam előrébb :/ itthon festegettem én mindennel, garnier, palette, syoss, stb.. de sose olyan lett, meg mindenféle árnyalat:D úgyhogy most fodrászra bízom, azt biztos hogy valami sötétbarna lesz alapjáraton, de úúgy tetszik ez a feketés fény.hjaj :D és mindjárt hétfő és nem tudom hogy melyiket válasszam :(

megfelelő hajápolókkal rendelkezem, kész drogéria a szobám :D mert amúgy növesztem a hajam és odafigyelek rá. :)

2012. szept. 6. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Én sötétbarnára színezem és szinte majdnem fekete, nekem jól áll, mert az eredetim is sötét. Kék szemem és világos bőröm van és karakteres szabályos arcom.

Arra figyelj, hogy a sötét haj sokmindenkinek nem áll jól. Ha gyerekes az arcod, akkor nem biztos, hogy jól fog állni, ja, meg ha keskeny az arcod akkor sem. Túl vékonyszálú hajnál sem jó választás, és a szabálytalan arcnak sem kedvez.

Ha tél típus vagy jól állhat (infó:gugli).


Egy próbát megér 24 hajmosásig tartó fekete hajszínező (de csak egyszer színezd!!!) ez kikopik kb. 3-6 hónap alatt. De a sötétbarna az kb. 2-3 hónap alatt kijön.

+ ehhez a sötét hajhoz nem árt a smink...

2012. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én fodrászként dolgozom 4éve és amolyan szakmai ártalomból ha utazom, mindig az emberek haját nézem. Tapasztalataim alapján 10 fekete hajúból 8nak alig van haja. Sztem ez nem véletlen. A szőke haj a hajat roncsolja, de a fekete a hajhagymát is. És ha megunod vagy nem tetszik? Hát az szívás, mert attól úgy megszabadulni, hogy a hajad is relatív épp maradjon az vetekszik egy csodával.

Szóval én nem ajánlom, ha már mindenképp ragaszkodsz hozzá, akkor a nagyon sötét barnát válaszd inkább, ami már majdnem fekete de még épp nem. :)

2012. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

meggyőztetek :) marad a sötétbarna :)

köszönöm a válaszokat!

2012. szept. 6. 20:48
 9/9 anonim válasza:
Nekem már jó ideje fekete a hajam, de nem hullik tőle, de szerintem ez hajtípustól is függ. :)
2012. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!