Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Feketéből szőke haj? Megvalósí...

Mendus kérdése:

Feketéből szőke haj? Megvalósítható anélkül, hogy a szivatás által csont rövid hajam legyen? :S

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több, mint 1 éve vagyok fekete, de volt már szőke hajam is. Viszont! Szeretném kiszivatni a hajam, ugyanis hiányzik a szőke hajszín! :( Mi a tapasztalatotok? Hányszor kell leszivatni?


Köszi a válaszokat!



2012. aug. 29. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet anélkül hogy tönkre ne tedd a hajad. Leggyorsabban is hónapokba telik hogy szőke legyél újra... a köztes időszakot meg valami ocsmány hajszínnel kéne töltened. És mindenképp le kell szívatni. Nem hinném hogy megéri, én nagyon megbántam hogy szőke lettem, teljesen tönkreteszi a hajam, meg rémes hogy már pár nap után feltűnően látszik a lenövés.
2012. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Engem is idegesített régen a lenövés, de hidd el itt is ez van, mivel alapból szőke hajam van, és itt is látszik, hogy olyan csúnya matt a lenövés 1 hét után :S Egyébként azt hallottam, hogy a fekete még töb káros anyaggal bír, így jobban roncsolja a hajat, mint a szőke. Viszont, tényleg változtatni szeretnék! Mit tegyek? Mennyibe kerülne ez a leszivatás meg minden így körülbelül?
2012. aug. 29. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanebben a cipőben jártam mint te,úgyhogy leírom a tapasztalataim.

Először is legtöbb fodrász visszautasított a fenti indokkal hogy kopasz leszek. Jó mondom nem adom fel,találtam egy normális fodrászt hál isten,és ő azt mondta belevágunk. Fél év kellett hozzá igaz,de megérte. Sapkás melírral kezdtük,arra emlékszek ha jól emlékszek 2x csináltuk sapkás melírral tehát ez 2 hónap. Aztán utána egy gyenge szivatás a már félig barna hajamból lett utána sötétszőke. Utána csináltuk középszőkére,és utána normális szőke lettem :)) Nagyon örültem a fejemnek,és a hajam makk egézséges maradt!! Azóta is szőke vagyok és nem is leszek más színű,szőke hajszín egy életérzés.

Tudom ez hosszú idő,és nem kevés pénz,de megéri a dolgot,ha egézséges hajat akarsz.

Szerintem összvissz 15-20 ezer ft volt és kb 5-6 hónap mire szőke lettem,de megmaradt a hosszú hajam és nem lettem kopasz természetesen.

Vágj bele,keress egy fodrászt aki nem egy beképzelt szalonba dolgozik,és pláne ne olyat ahol mindig más csinálja a hajad.

Sok sikert!

2012. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, nagyon szépen köszönöm utolsó!!! :))) Szeptembertől lehet én is belevágok! :)
2012. aug. 31. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!