Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az ombre...

Mi a véleményetek az ombre hajról?

Figyelt kérdés

Szeretném színezővel (festetni nem akarom, a szüleim pedig elég konzervatívak ilyen téren) megcsinálni a hajamat ombréra. Nem akarok nagyon extrém frizurát, és mivel sötétszőke hajam van, ezért egy nagyon világos (mint Demi Lovatonak volt) rózsaszínre szeretném megcsinálni. Nem akarok természetellenes hatást, csak egy kis színt vinni bele, szerintem nagyon vagány lenne. Nektek mi a véleményetek erről a frizuráról? Megcsinálnátok magatoknak?

15/L



2013. febr. 21. 22:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem annak idején le volt szívatva a hajam, kicsit világosabb, mint az eredeti hajszínem, most lenőtt, és mindenki azt hiszi, hogy ombrém van. De nem zavar! :) Szerintem nem rossz, bár lehet a suliban nem fogják jó szemmel nézni a rózsaszínt... de ha Te így gondolod, vágj bele, végül is csak hajszínező. :)

16/L

2013. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a suliban szólnak érte, bár állítólag ott is nagyon figyelnek a diákok megjelenésére, rengeteg ez extrém frizura, szóval nem fogok kitűnni... köszi a biztatást, színezőből csak nem lesz balhé, úgyis hamar kimosom:D:D
2013. febr. 21. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nagyon nem tetszik, mostanában minden második csajnak már ilyen a haja, tömegdivat lett, ami nagyon gáz, az utcán mindenhol ezt látom, a legtöbb marha igénytelenül néz ki, ráadásul ez a színezős dolog azért bajos, mert 1-2 mosás után a rózsaszín olyan ocsmányra kikopik hogy te is az igénytelenek közé leszel sorolva.
2013. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha szép vagy, akkor szerintem nyugodtan színezd be. Viszont ha nem, akkor én inkább nem vágnék bele. (Ha gondolod küldhetsz képet.)
2013. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
tucatdivat, ráadásul a fodrászok legnagyobb része nem tudja normálisan megcsinálni és elég gázul szokott kinézni. Arról nem is beszélve hogy az ombre külföldön már 1-2 éve nem divat csak ide most ért el.
2013. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetest akarsz akkor ne legyen rózsaszín.
2013. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

nem tudom, de nálunk szinte nincs is ilyen frizura, szóval egyedi lenne...ezért gondoltam rá:)

mi számít szépnek?:) ha pl. ronda lennék/vagyok miért ne csinálhatnám meg?:)

2013. febr. 21. 22:26
 8/16 A kérdező kommentje:

a természetest úgy értettem, hogy mivel sötétszőke a hajam, nem néz ki jól sem a szőke, sem a barna ombre, viszont egy nagyon halvány rózsaszín, ami nem is tart sokáig, szerintem szép lenne:)

fodrász az nem gond, mert nem a városban ugyan, de ismerek egy csajt, aki meg tudja csinálni (barátnőm anyukájának is ő csinálta és nagyon szép lett):):)

2013. febr. 21. 22:28
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
még a fodrászok sem tudják normálisan megcsinálni sokszor. esélytelen, hogy 15 évesen otthon egyedul igényesen megcsináld elsőre. amúgy is 90 százalékban ocsmány az ombre haj.
2013. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
most hogy így írjátok... kezd elmenni a kedvem tőle... nekem tetszik, de tényleg ennyire ronda lenne valójában?:)
2013. febr. 21. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!