Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hátrafésült vagy kettéválaszto...

Hátrafésült vagy kettéválasztott hajról mik a vélemények? F/21

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok légyszi. Ha van itt fodrász, írjon rám priviben. Köszi!

2013. febr. 13. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a kettéválasztott. A hátrafésült sem, ha "lenyalt" és zselés, az ilyenek viszont egész jók:


[link]


Nem mnidegyik tetszik itt sem, de nagyjából bejönnek, a kócosabbak inkább.


24/l

2013. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zselézni nem szeretném. Gondolom máshogy is meglehet oldani.
2013. febr. 13. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a hátrafésült nem tetszik annyira, viszont az oldalt elválasztott igen. Néha úgy fésültem oldalra, hogy bekentem előtte zselével, úgy is maradt. Ha nem szeretnél zselét használni, akkor meg próbáld meg hajmosás után a vizes hajad elválasztani, fésülni és úgy megszárítani. Mondjuk zselével könnyebb.

Sok múlik azon is, hogy milyen hosszú és milyen típusú hajad van. Ha leírnád, talán jobban tudnék segíteni. Nekem egyenes, olyan 6 cm.

2013. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja előző vagyok, 21/F én is :D
2013. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!