Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnító krém mivel jön le...

Önbarnító krém mivel jön le gyorsan egyszerűen? 2 hét a szalagavatóig mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap használtam az AVON egyik enyhén önbarnítós testápolós krémét ami elvileg csak alig ad színt de nálam ez nem jött be totál barna lettem...+ bár mindent utasítás szerint csináltunk lekentük egyenletesen előtte radíroztam a bőröm.utána vártam majdnem 1 órát öltözésig de reggelre olyan lett mint mikor elalszik az ember és csíkos a bőre na olyan csak banán illetve csak karon és lábon! És ez azért gáz mert ahol fehér otzt nagyon fehér ahhol barna ott feltűnően barna! segítsetek léccci!!

2013. jan. 28. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
2 hét alatt simán lekopik. Az csak bőrszínező festék.
2013. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!