Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balea Trend it up hajkiegyenes...

Balea Trend it up hajkiegyenesítő krém, hővédő! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy ilyen krémet(sprayt???) és az van ráírva,hogy törölközőszáraz hajon el kell oszlatni,majd megszárítani és utánna lehet is vasalni. És ha reggel kelek fel,akkor ugye száraz a hajam akkor is jó ha rakok a hajamra belőle kifésülöm és vasalom?


Hajkiegyenesítő krém.Ha NEM HASZNÁLOM akkor a természetes hullámok megmaradnak ugye?

Segítsetek kérlek!



2013. jan. 26. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom,még mennyire aktuális a kérdés,de azért leírom :)

Én még csak vizes hajon használtam,így nem tudom mi történik,ha szárazra kened,lehet kicsit zsíros hatása lesz...A helyedben kipróbálnám egy olyan napon,amikor nem megyek sehova,így ha esetleg nem vagy elégedett az eredménnyel,akkor sem érzed magad rosszul,hogy úgy kell mondjuk iskolába/dolgozni menned.

Amúgy természetesen ha nem kensz a hajadra,a természetes hullámaid megmaradnak,ez a krém jó esetben az első hajmosásig tart,rossz esetben addig sem marad meg a hatása...

2013. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
KösZÖNÖM!!:)
2013. febr. 5. 19:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyet kapni, bocsi az offért.
2013. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
DM ekben aszthiszem 600 forintért !! :')
2013. júl. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!