Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sűrű hajam van és növeszteni...

Sűrű hajam van és növeszteni szeretném. Hogyan?

Figyelt kérdés

Már vagy egy éve nem nőtt semmit.Hogyan lehetne hosszabb?Lehet olyan,hogy soha nem lesz hosszabb és mindig csak a vállamig ér majd?Ha levágom,utána is csak addig nő vissza,ameddig volt.

14/L


2013. jan. 16. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, van, akinek egy bizonyos ponton túl nem nő tovább a haja, de azért nem szabad feladni. Sokáig én is azt hittem, hogy nekem sosem lesz hosszú hajam, aztán néhány apró változtatás, sok türelem és lám, most már kb. a lapockám aljáig ér a hajam. Most egyébként bánfi hajszeszt akarok venni, mert azt olvastam, hogy ez nem csak a hajhullás megállításában segít, hanem gyorsabban is nő tőle a haj. Anyukámnak bevált. :) Egy próbát megér!
2013. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minimum derékig mindenkinek képes megnőni a haja! Szerintem használj hajnövekedés serkentő hajszeszt, sampont. Egyél kölest, sok gyümölcsöt, zöldséget és igyál meg naponta legalább 3 liter folyadékot. Masszírozd a fejbőröd 1-2 naponta fél órát és használj sűrűn hajvégápolót.
2013. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2013. jan. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!