Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném növeszteni a hajam,...

Szeretném növeszteni a hajam, ricinusolajon kívül mit ajánlanátok, ami nektek segített?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Türelmet! :)
2012. szept. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az idő
2012. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok!:-) Hát igen, az idő...csak olyan lassan nő a hajam, de jó lenne, ha egy kicsit rá tudnék segíteni a folyamatra:-)
2012. szept. 18. 13:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajnos még hajnövesztő csodaszert nem találtak fel.
2012. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ezt én is tudom, abban szerettem volna a segítségeteket kérni, hogy mi az, ami egy picit jobban segít a növekedésben....nem csodaszereket várok!:-)
2012. szept. 18. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a b-komplex kapszula, a csalános hajöblítő + csalános sampon és a fejbőrmasszázs segít :)
2012. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon szépen köszönöm a válaszod, és segítséged!!
2012. szept. 18. 14:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez vált be a legjobban:

[link]

Mondjuk nekem inkább a hajhullással volt gondom, de nem csak a hullást mulasztotta el, hanem úgy vettem észre, hogy gyorsabban is nő tőle a hajam.

Érdemes még valamilyen kova tartalmú étrend kiegészítőt is kipróbálnod. Pl:

[link]

2012. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Egészséges, változatos táplálkozás, sok folyadékbevitel (víz), rendszeres testmozgás.

2. Rendszeres hajápolás - balzsam és/vagy pakolás, hajvégápoló, esetleg hővédő használata.

3. Hajsütő, hajvasaló mellőzése. Hajszárító használható, de csak közepesen meleg levegővel és a hajtól 15-20 cm-re tartsd.

4. Rendszeres fejbőrmasszázs. Hetente 3-4x 10 percig masszírozd a fejbőrödet. Érdemes fejbőrmasszírozót venni (eurós boltokban pár száz forintért is lehet már kapni), mert a kézről a természetes zsír átkerülhet a fejbőrre, gyorsabb zsírosodást idézve elő.

5. Valamilyen hajvitamin vagy kovaföld kapszula vagy sörélesztő tabletta. (Nekem a das gesunde plus hajvitamin vált be, dm-s).

6. Állítólag a bánfi hajszesz is jó, de ezt nem használtam, erről nincs tapasztalatom.

2012. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 19. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!