Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Fogamzásgátló után...

SOS! Fogamzásgátló után gyulladt pattanások kezelésére mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a fogamzásgátló szedését és hirtelen begyulladt az egész arcom,mindenhol pattanások de bevan gyulladva és nagyon rondák,nem tartozkodom magyarországon igy nem tudok kozmetikushoz/dokihoz menni.Esetleg valakinek volt már ilyen? mit tegyek rá vagy mi az ami használna?

Előre is köszi a válaszokat

19/L



2012. szept. 18. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kozmetikai tisztítás jót tenne.Otthon nem érdemes próbálkozni vele.Át kell állnia a szervezetnek.
2012. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a türelem a megoldás.

Én is úgy jártam, mint te. Egy ideig vacakoltam vele otthon, kozmetikus, bőrgyógyász, de csak rontott a helyzeten mindegyik, jobb esetben csak semmit nem tett. :S

Nekem mondjuk a hajam is olyan pocsék lett, hogy moshattam naponta.

Aztán két hónap után szép lassan elmúlt a dolog magától.

A hormonrendszered van felborulva, az okozza egyértelműen, azon pedig csak hormonokkal lehetne segíteni - ezt meg gondolom annyira nem szeretnéd...? :D

Próbáld túlélni ezt az időszakot - tudom, nehéz. De ha pár hét-hónap alatt se látsz javulást, inkább fizess be egy körre az orvoshoz, mert akkor lehet komolyabb a galiba. :S

2012. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miután abbahagytam nekem is kijöttek pattanások az arcomon és a hátamon is. Tudom, hogy a hormonok miatt van, de azért elmentem bőrgyógyászhoz, mert így nem maradhatok. Zinerytet és Aknemycint írt fel, 1 hete használom és szépen kezd helyrejönni az arcom meg a hátam is, alig van már pattanásom. 23/L
2012. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!