Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves vagyok és nem borotvál...

17 éves vagyok és nem borotválom ott lent. De nekem nagyon hosszú és dús szőrzetem van. Ez gáz a a fiúk szemében? És hogyan ápoljam magam odalent?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
98%
ne fiúnak akarj megfelelni, elsősorban, ahogy neked jó:-)
2009. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
92%

Nem mondanám higénikusnak ha borotválod magad. Azt sem ha nem mivel a szőr megvédi a hüvely a baktériumok behatolásától és több előnye van mint hátránya.

Mindenki azt teszi ami jól esik neki de szerintem felesleges ilyen témában másra hallgatni aki azt mondja undorító. Mert az az ember nem undorító? Mindenkin van szőr ezért nem kell senkit kicikizni.

2016. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
73%

Olyan puncikát viselj, ami neked tetszik!

A szőrös punci szép!

A fazonra nyírt punci szép!

A borotvált punci nagyon kellemetlenül tud szúrni!

Nyalás közben egyenesen borzalmas is tud lenni, ha pár napos a csupika! De a tiéd, és azt teszel vele amit akarsz!

És tudd, hogy rengeteg hülye férfi van, akinek a szőrös/szőrtelen nem tetszik! Nekem mindegy, mindkettő szép! És a fazonranyírt is!

Egy szakállvágóval csodát művelhetsz vele!

2016. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!