Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves vagyok és nem borotvál...

17 éves vagyok és nem borotválom ott lent. De nekem nagyon hosszú és dús szőrzetem van. Ez gáz a a fiúk szemében? És hogyan ápoljam magam odalent?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
És amikor betétet használsz, akkor húz, a kínok kínját állod ki? Na ugye, a legjobb borotválni.
2009. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Higiénia szempontjából tényleg jobb ha borotválod. Pláne ha megvan és jó meleg van... Használj nőknek való borotvahabot és a művelet után hintőporral ápold. Jah, és inkább este, lefekvés előtt borotváld, amikor már tuti nem dörzsöli ki farmer vagy egyéb ruhanemű. HA most csinálod először, akkor amikor elkezd újra nőni a szőr, egy kicsit viszketni fog, de a második/harmadik/sokadik borotválkozásnál már nem fogod érezni.
2009. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem teljesen felesleges (és kényelmetlen, szúrós, fájdalmas, pattanásos, stb) borotválni. Ha jó rövidre vágod egyenletesen, az ugyanolyan "trendi".
2009. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. aug. 29. 22:40
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
szerintem borotváld le...mert nem sok fiú viseli el a szőrt..sokkal jobb csupaszon / röviden.
2009. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Lány vagyok, csak a pasim véleményét ismerem ebben a témában és őt nem zavarná (23 éves).


Egyébként meg ne érdekeljen :) De komolyan... Tényleg nagyon rossz, amikor szúr, amikor kivörösödik stb. Ha téged nem zavar, hogy szőrös, akkor miért borotválnád le?

2009. aug. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
pfúúj..sztem rögtön borotváld le az egészet..nyomát se hagyd annak a förtelemnek ott...blöááá
2009. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
"Nyomát se hagyd a förtelemnek." Az a förtelem rajtad is van ám! És valaki számára nem zavaró! Sőt, cikibb, ha borosta van ott, mintha szőr... Egyébként én 24/L vagyok és borotválom, a bikinivonalamat pedig gyantáztatom! Ettől függetlenül TE döntsd el, de sajnos a barátoddal beszélned kell majd erről, mert sok fiúnak az a hozzáállása, mint az előző kommentet írónak, hogy "förtelem"... Mert van olyan szexuális játék, amikor lehet, hogy tényleg nem kellemes, hogy ott van. :)
2009. aug. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Az én barátnőm sem borotválta amikor 17 évesen megismerkedtünk,pedig neki is nagyon dús és hosszú volt.

Picit furcsa volt,mert az elődje mindig borotválta,de egyáltalán nem zavart és nem tartottam gusztustalannak!

Aztán volt egy időszak amikor Ő is elkezdte borotválni,de azt az erős szőrt vagy minden nap borotválta,vagy borzasztóan szúrt.Most az utóbbi kb.másfél évben megint érintetlen,de engem most sem zavar.

2009. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

de bazz,azt még megértem h az enyémet lepontozzátok:

"pfúúj..sztem rögtön borotváld le az egészet..nyomát se hagyd annak a förtelemnek ott...blöááá"


de hogy ezt is:

"szerintem borotváld le...mert nem sok fiú viseli el a szőrt..sokkal jobb csupaszon / röviden."


nem értem minek kell az ilyet is lepontozni:S

jó hogy én bunkón írtam be mert így volt kedvem hozzá:P, de amikor valaki elmondja normálisan a véleményét, csak az nem tetszik azt minek kell lepontozni?:S


Pedig szerintem a legtöbb fiúnak ez a véleménye, akár tetszik akár nem.


Amúgy gondolom azok pontozták le akik egyáltalán nem borotválják, csak nem tetszik nekik h valaki megmondja az igazságot:S

2009. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!