Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra mit ajánlatok?

Pattanásokra mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok valaki tudna nekem ajánlani egy jó módszert a pattanások ellen? Nekem már ajánlották a Vermix szárítókeveréket jó is csak az a baj,hogy leszárítja a már kinőtt pattanásokat de nekem olyan valami kéne ami nem engedi,hogy kinőjön. Állandóan a pattanásokkal küzdök. Vagy minden héten vagy pedig minden 2 hétben kinő rajtam de általában mindig csak az állam körül. Mitől lehet ez? Ráadásul jó nagy dudor keletkezik az arcomon amit ha nyomkodok akkor nagyon kipirosodik tőle a bőröm. Pedig már nem vagyok tinédzser 25 éves vagyok és mégis. Valaki tudna valamit ajánlani?
2013. jan. 7. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jó bőrgyógyászt, esetleg kozmetikust! Bár amivel a kozmetikus sem tud mit kezdeni, azt (talán) a bőrgyógyász meg tudja oldani!


A feleségemnek hasonló problémája van 26 évesen. Akkor kezdődtek, amikor abbahagyta az évekig szedett fogamzásgátló tablettát! Azóta nem találtaunk rá megoldást, pedig már járt 2-3 bőrgyógyásznál, kozmetikusnál, természetgyógyásznál...

2013. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre valószínűleg már nem kencék kellenek, hiszen nem tinikori pattanás. Valami belső gond lehet, nincs valami gyulladás vagy betegséged? Rossz fog is okozhatja akár, vagy bármi. Hormongondok? Nem ártana vizsgálatra elmenni hogy kiderüljön mi miatt van. Ja lehet még egészségtelen életmód/étkezés, cukros üdítők, cigi, alkohol miatt is.
2013. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát én nem tudok róla,hogy lenne valamilyen betegségen a pánikbetegségen kívül hormon gondjaim nincsenek ja és nem iszom és nem is dohányzom. Csak egyszerűen idegesít,hogy mindig kinő de állandóan csak ugyan azokra a helyekre.
2013. jan. 7. 13:27
 4/4 anonim válasza:

szia!

én is rengeteget küzdöttem a pattikkal pedig én sem vagyok már tini.. jártam bőrgyógyászhoz, mindenféle arclemosót kipróbáltam, semmi nem segített amíg rá nem leltem erre a szappanra:

[link]


nekem nagyon bevált, mióta ezt használom puha, sima, miteszer és pattanás mentes az arcom! nagyon tudom ajánlani! biztosan van ismerősöd aki oriflames és meg tudod rendelni :) tényleg nagyon jóó!!

2013. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!