Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aloe vera pattanásokra? Eddig...

Aloe vera pattanásokra? Eddig semmi nem segitett.

Figyelt kérdés

Ha a növényröl török le levelet,és annak a levét kenem az arcomra, segithet enyhíteni a pattanásokat?Eddig szinte semmi nem vált be.. az élesztő stb... semmi.. :/

Tapasztalatok? Segíthet?



2013. jan. 6. 17:26
 1/5 anonim válasza:

Én még ilyenről nem hallottam, de egy próbát megérhet.

Nekem is sok pattanásom van, az Aknesol egész jó készítmény - ha nem próbáltad, bejöhet. A Zyneritet ne próbáld, nekem nagyon durván kiszárította a bőrömet!

De ha próbáltad a növényt, légyszi írd le, hogy segített -e, mert én is megpróbálnám : )

2013. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából rendben van a bőröm, de időnként azért begyullad egy-két helyen, főleg ha nyomkodom... estére szoktam bekenni az egész arcomat, és ahol nagyon csúnya, arra a levelével együtt rajta is hagyom a gélt. Nekem JELENTŐSEN javul tőle egy éjszaka alatt is. :) Fertőtlenítő, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő, hidratáló :) Érdemes természetes dolgokat használni, mert nem tartalmaznak más anyagokat, ezek válnak be leginkább. :)
2013. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első vagyok: kedves második, te hol szerzed be az aloe verát? Milyen árban van?
2013. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Sokféle aloe van. Az Aloe Vera belső gélje használható erre is. Használhatod a stabilizált Aloe Verából készült propoliszt is tartalmazó krémet is. A bőrön megjelenő problémáknak általában belső okai vannak, függ a táplálkozástól is. Érdemes lenne egy méregtelenítést is csinálni.Sok jó tapasztalat van a stabilizált Aloe Vera alapú termékekkel
2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem javaslom ezt a módszert mivel rengetek fajtája van a növénynek és csak egy esetleg kettő rendelkezik annak képességével hogy jótékony hatást fejtsen ki a többi közt megtalálhatók mérgező fajták is! Ha ragaszkodsz az Aloe verához én tudok neked segíteni ugyanis ismerek olyant aki egy Aloe verából készült termékeket forgalmazó cégnél dolgozik szóval írj privit ha érdekel aztán megbeszéljük :)
2013. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!