Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra valami? Eddig...

Pattanásokra valami? Eddig semmi sem segített.

Figyelt kérdés
már kipróbáltam mindent,különféle lemosókat,fekete szappant,voltunk bőrgyógyászaton is, az kis mértékben segített. Amivel teljesen el lehet tüntetni? már idegesítenek. mind a 2 bátyám is ilyen pattanásos. De ha segített is,mindig maradt maradék nélkül nem tüntette el. Valami ami TÉLLEG segítene?
2012. jan. 30. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy gyógyszer , ami nekem eddig elég jól bevált, bár ha arra számítasz, hogy teljes mértékben eltűnik, akkor nem tudok segíteni. A gyógyszer neve: Sotret,tablettás,naponta 2-t kell bevenni, de assszem csak bőrgyógyász vagy kezelőorvos írhatja fel.
2012. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:
Gyógyszertári alkohol (spir.salic.). Ha tiszta, alkoholos vattával naponta kétszer lemosod, az leszárítja. (Legalábbis nekem működött a dolog.)
2012. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még 20 év alatti vagy hormon,ha beáll,magától elmúlik.Addíg kozmetikus!
2012. jan. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!