Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorssegély pattanásokra?

Gyorssegély pattanásokra?

Figyelt kérdés

régóta keresek valami "csodaszert" ami kicsit legalább halványítja ha épp el kell mennem valahova..

tudtok olyan ami tényleg használ?

ecsetelő, ilyesmi..


2012. jan. 29. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát alapozó, púder, korrektor. A többi ilyen ecsetelőben én nem hiszek. Próbáld ki a sószappant, az jól leszárítja.
2012. jan. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kínaimandarin válasza:
én hetente kétszer bőrradírt használok,régen aknesolt is használtam,de azt valamiért beszűntették,helyette most tonikot használok. ha kijön egy pattanás azzal kenem általában este,mert nagyon ki szárítja a bőröm,ezért utána mindig bekenem krémmel. ha nagyon pattanásos bőr jellemző rád,akkor naponta használj bőrradírt és reggel-este kend be tonikkal,de utána krémmel is. nekem segített,remélem neked is fog :)
2012. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!