Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon hófehér a bőröm alig...

Nagyon hófehér a bőröm alig fog a le a szolárium volt hogy heti 4x 30 percre mentem be de így is csak ép h barna voltam mit ajánlatok milyen krémet használjak? 17L

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 20:47
 1/10 anonim válasza:
4X 30 perc? ezt nem mondod komolyan cica?
2012. dec. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon világos bőrtípusú vagyok. Nehezen, de megfogott a szoli. Az, amit rendesen karbantartanak.

Előtte mindig megpirultam és 0 barnaság.

Válts szolit mindenképp (ha lehet, csokisra), mert ahova jársz, nagyon el lehet hanyagolva.

És ilyen gyakran ne járj, mert simán bőrrák lehet a vége.


Én így barnultam (hófehér bőrrel):

1. héten 2 alkalom (3 perc)

2. héten 1 alk. 3 perc és 1 alk. 6 perc

3. héten 1 alk. 6 perc és 1 alk. 9 perc

4. héten 2 alk. 9 perc

5. hét: 1 alk. 12 perc

6. hét: u.a.

7. héttől hetente vagy kéthetente 15 perc


Válts mindenképp, mert ahova jársz, lesz@rják a szolit.

2012. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a barnaságot, ha ilen fehérbőrű típus vagy.
2013. jan. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pláne ne szolival!!!


Ha most fehérbőrű vagy, örülj inkább a különleges szépségednek! :-) Tudod, hányan vannak, akik meg inkább fehéríteni szeretnék a bőrüket?


A szolitól meg csak ronda, mesterséges színed lesz.


Ha alkalomszerűen egy-két árnyalattal barnább szeretnél lenni, használj inkább színezett hidratálót!

2013. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindnekinek már szeptember óta nem voltam szoliba nagyon kikopott a színem ezért szeretnék újra menni igen másik szoliba fogok eddig egy kozmetikába jártam de úgy látom nem a legjobb és csoki csős ezt el kell mondanom.
2013. jan. 1. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts szolit, mert így csak pénzkidobás az egész. Egyébként ha naponta ennél nyers répát akár szeletelve akár reszelve az ez egy idő után sokat segítene. Mivel keratint tartalmaz könnyebben barnulnál:)
2013. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a csoki csővel van a baj, hanem a karbantartás hiányával. Nagyon jó a csokicső, ha nincs elhanyagolva.
2013. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nem a csoki csővel lehet gond elvileg 300-350 percenként cserélni kell a csöveket de nem hiszem hogy cserélnék mert nagyon sok mindenki 20percekre jár oda szal szerintem a szolival lehet gond nem velem :)
2013. jan. 2. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondtam, hogy az van elhanyagolva valószínűleg :)
2013. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia

Mindenképpen csokicsöves szolit ajánlanék.Azok hamar adnak színt,illetve szalonokban használják ahol rendszeresen karbantartják őket és cserélik a csöveket.Ha megszeretnéd gyorsítani a folyamatot akkor mindenképpen használj szoli előtti krémet.Én az Australian Gold-Instant Bronzerjét ajánlanám,mert az kifejezetten érzékeny bőrűeknek van.

2013. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!