Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez lenne most a menő a fiatal...

Ez lenne most a menő a fiatal lányok körében?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lánynak majdnem 50 cm póthaj van felvarrva. Azt hiszik, hogy ez helyes és jól van így. :S Szánalmasnak tartom ezeket a lányokat. :S Inkább tanulnának a fiatal lányok és ne ilyenre pocsékolnák a meglévő energiáikat. Aztán pedig sír a póthajas, platinaszőke hajú, műkarmos, leszoláriumozott kislány, hogy 2es eredménnyel nem vették fel sehová. Szégyen milyen fiatalok vannak. :S 27/l
2009. aug. 27. 14:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
egyébként nekem is hátközépig érő platinaszőke hajam van,szolizok,és műkörmöm is van...az átlagom pedig 4.6volt:) kéttannyelvű idegenfogalom szakon:D
2009. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

17:00 de nagy valószínűséggel Te nem is vagy fiatal már! A kérdés pediglen a fiatal csajokról szólt!:)

Engem nem zavat h hogyan néznek ki! Rajtam nincs semmi mű, remélem így is marad!:)

2009. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%

hát.. Én is teljesen az ilyen ellentéte vagyok, és a zenei ízlésem megszólalásig hasonlít a kedves kérdezőére:)

Engem azért szekáltak általánosban, mert néptáncoltam, de most egy nagyon jó suliba kerültem. Itt is akadnak persze plázagörlök, de nem annyi. Most vannak hasonló ízlésű barátaim is, akik tisztelik a népművészetet és egyáltalán mindenféle alternatív művészetet. :)

L/15

2009. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Ja, aki szőke és mégis kitűnő. :S Akinek nem inge az nem veszi magára. :S
2009. aug. 27. 19:42
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
én voltam a 4.6os szőke:) 18éves vagyok:) még van 1 évem,5éves a suli:)
2009. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát,teljesen egyetértek a kérdezovel.De nem elég a mukorom,póthaj,smink;cigiznek,isznak,14 évesen...szerintem ez is szánalmas.Azt hiszik ez a meno.Amúgy,ismerek egy pont ilyen csajt:fekete póthaj,mukorom,eros smink,szolizik,nem egy piercingje van,és ugy oltozik mint egy utolsó ribanc...14 éves..
2009. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
17%

jól teszik,ti meg irigyek vagytok,mert bisztos hogy rájuk ragadnak a fiúk,titeket meg kiröhögnek!

kiváncsi lennék hogy nézetnek ki az ide válaszoló emberkék!!Szánalmasak vagytok!irigy kutyák!!!

2009. aug. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
17%
lehet lepontozni!
2009. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%

Jajj szálljatok már le a témáról, könyörgöm...

Tényleg úgy néz ki, mintha irigységből szidnátok azokat a lányokat, akik megengedhetik maguknak a póthajat, a műkörmöt stb...persze lehet nem így van!

Olvastatok olyan kérdést, amit egy csinibaba írt ki azzal kapcsolatban, hogy annyira utálja a természetes lányokat vagy hasonlók?? Hát nem hiszem....

Ja és tényleg nem kéne általánosítani, derékig érő (saját!), szőke hajam van, műkörmöm és szeretek csinosan öltözködni (vagyis imádok:D), de ez nem azt jelenti, hogy nem tudok helyesen írni, vagy hogy bunkó vagyok, mivel első vagyok az osztályban és 4-5ös... ;)

2009. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

nekem póthajam van (bár fekete), műkörmöm, és igen, szolibarna is vagyok, divatos ruhába, magassarkúba járok... szerencsésnek mondhatom magam az alakom miatt is, és persze, sokan elkönyvelnek "buta, pláza p*csának"...

de ők nem tudják, hogy 4-es, 5-ös bizonyítványom volt év végén, és hogy ugyanúgy lehet velem beszélgetni, mint más emberrel... nekem ez a stílusom, nekem ez tetszik.

felmerülhet a kérdés, hogy aki rocker, miért rocker? miért hord acélbetétest, és feketét? neki meg az a stílusa, senkinek semmi köze hozzá.

gondolhat rólam/ rólunk (az ilyen stílusú lányokról, mint én) bárki, bármit, de ugyanolyanok vagyunk mint mások... biztos vannak köztünk tipikus buta libák, de ne általánosítsunk!

2009. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!