Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez lenne most a menő a fiatal...

Ez lenne most a menő a fiatal lányok körében?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lánynak majdnem 50 cm póthaj van felvarrva. Azt hiszik, hogy ez helyes és jól van így. :S Szánalmasnak tartom ezeket a lányokat. :S Inkább tanulnának a fiatal lányok és ne ilyenre pocsékolnák a meglévő energiáikat. Aztán pedig sír a póthajas, platinaszőke hajú, műkarmos, leszoláriumozott kislány, hogy 2es eredménnyel nem vették fel sehová. Szégyen milyen fiatalok vannak. :S 27/l
2009. aug. 27. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Ne is mondd...én is tökre ki vagyok bukva az ilyenektől!Semmi életcél, semmi gondolkozás, csak a világnak és az éppen aktuális trendnek megfelelni!szörnyű!!!

én még olyantól tudok kiakadni, mikor írják, hogy így nézek ki és mit vegyek föl, ezt vagy ezt, vagy szerintetek kövér vagyok, stb, és feltesznek egy csomó képet!!!abszolút értelmetlen dolgokra pazarolják az idejüket, és nincs saját egyéniségük, mert mindig cak másoknak akarnak megfelelni!

Kiakasztó!!!!!

2009. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen egyetértek veled! Én most megyek középiskolába, és ott is minimum a 3/4-e a sulinak ilyen lesz .. :S

Hál\'Istennek teljesen ellentéte vagyok az ilyen "köröknek" .. Ezek a tipikus plázabébik .. platinaszőkepóthajműkörömmagassarkúrózsaszínpinkrengetegpasi..

ésatöbbi. Sajnos ettől hiszik nagynak és menőnek magukat .. Pedig sokkal többet érnének vele hogyha leülnének és tanulnának, avagy néha elolvasnának 1 könyvet .. Oké, én sem vagyok se könyvmoly,se stréber .. Vannak barátaim, szoktunk találkozni, összejárni .. de ugyanakkor néhanapján szívesen veszek elő egy jó könyvet, s olvasgatok :) .. De az ilyen "selejtek" (elnézést a kifejezésért) csak arra tudnak választ adni h milyen akció van épp most a plázában, és melyik boltban látott egy klassz rucit .. ha pedig megkérdeznéd tőle h: heej,mit olvastál utoljára? .. arra csak azt tudná felelni h ennek a ruhaneműnek az árcetlijét .. de háát .. ilyen ez a mai világ .. legyél k*rva,drogozz,bassz be és menő leszel .. röhej!

15/L

2009. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi. Anno én is szöges ellentéte voltam ezeknek. :D És ezek néztek ki a zenei stílusom miatt. Illés,Omega, The Doors, The Beatles, Black Sabbath, Led Zeppelin, Johnny Cash, Jimmi Hendrix, Depeche Mode főleg Martin L. Gore. Ja és Kispál és a Borz. De az effélékazt sem tudják ki Ozzy és lenézik a történelmet. Hiszen a fenti zenék már maguk is történelmi jelleggel bírnak.
2009. aug. 27. 14:27
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar ha valaki szar tanuló viszont az kiakaszt mikor megkér hogy segítsek neki és megerőltető lenne neki egy percre arra figyelni hogy mit mondok neki, aztán meg engem szid hogy nem magyaráztam el neki. A másik meg mikor elkérik a házit én meg nem adom oda és elkezdenek rinyálni. Ez a halálom. De tényleg némelyik osztálytársamnak akkora műkörme van hogy nem tud tőle írni.
2009. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az ilyeneknek nem tudom milyen szülei vannak. :S Nekm ha ilyen lenne a gyerekem nyakon vágnám. :S
2009. aug. 27. 14:36
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
nekem is van plusz hajam ráadásul szőke,de 4.5 ös átlaggal végeztem az osztályomat életcélom is van tehát ha szabad kérnem nem kéne általánosítani..
2009. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
ja és igazán köszönöm a lepontozást,mikor normális választ adtam a kérdésedre..
2009. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem minden tini lány plázabiccs!! szal nekem is jók a jegyeim egyébként meg ilyen tincsektől nem rosszabodik senki az átlaga . attól rosszabodhat ha nemtanul és nenm kall összekeverni a kettőt mert vannak normális csajok is példának okáért én. 14 éves vagyok 4-5 végeztem most 8-os leszek szal ha kérhetném nem kell általánosítani. kösz jahh és mert megmondtam a véleményem nem kell lepontozni!!!! 14 1 csaaaaaj
2009. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Igen, most a hosszú haj megint divatba jött! Nekem is hosszú a hajam, bár nekem természetes és igazi:)

Én sem értem, hogy miért nem bírják kivárni, hogy megnőjön, főleg, hogy a póthaj nagyon káros, egy idő után el kezd hullani tőle a haj, mivel hirtelen "nő" a haj 20-30 cm-t és ez megterheli a hajhagymákat! Hát az is igaz, hogy a divatbabák közt sok a buta, de azért nem mindegyik!:)

Ez van...de majd rájönnek, hogy tönkreteszik a hajukat! Meg akinek csak a külső számít, az életét is!

2009. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%
mér zavar téged h hosszu haja van? pothaja van,ezteccik neki mer ez a divat és? és ha valaki melette kitünő, és teljesen normálisan tanul akkor mért baj?szerintem semmi probláma nincs ezzel alapbol
2009. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!