Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb bio minőségű...

Melyik a legjobb bio minőségű arckrém?

Figyelt kérdés

Normál hidratáló ill. ránctalanító is érdekel.

A lényeg, hogy nagyon jó minőségű legyen!


2012. dec. 28. 09:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát bocsi, visszatértem még egy pillanatra...


Érdekes stílusod van: felteszel egy kérdést, segítséget vársz, valakinek szuperjó tapasztalata van valamivel, amit szívesen megoszt veled - te meg helyett, hogy egyszerűen annyit mondanál: "Kösz, nem érdekel", magadból kikelve lefikázod, anélkül, hogy bármit is tudnál róla... De biztos így vagy boldog.


Hát akkor vegyél például Annamarie Börlind hidratáló szérumot (amiben ráadásul mindenféle szemét van), [link] 9335Ft/50ml-ért,

(plusz: szállítás darabonként 1500-ért)


vagy Janssen Organics-ot [link] 20 000Ft/50ml-ért,


vagy Vichy-t [link] 9500Ft/50ml-ért


Plusz természetesen tonikot arctisztítás után, meg nappali és éjszakai krémet, szemránckrémet, és pakolásokat!


DE a világért se vegyél ASEA-t, ami az egyik létező legjobb hidratálószer, és amiből ugyanekkora mennyiség csak 537Ft-ra jön ki!!! Pontosan: 536 forint 88 fillér, szállítással együtt) Na jó, ez kedvezményezett vásárlóknak. Teljes áron már kissé húzósabb: 636Ft...


Nem muszáj, hogy olyan szép legyen tőle a bőröd, mintha kivasalták volna :-) Hogy a hajra, körömre és egyebekre tett csodás hatását már ne is említsem.


Egyébként, ha valakin látom, hogy nagyon szívesen kipróbálná, de nem mer kockáztatni, néha szoktam adni belőle ingyen, kétdecis flakonban, ami Annamarie Börlind szérumban számolva annyi, mint... De neked nyilván nem küldök, még ha könyörögnél se.


Ráadásul, ha valaki vásárol, 100%-os visszatérítési garancia van rá 30 napig, ha a teljes dobozzal el is használta az illető.


Próbáld ki: vidd vissza a DM-be az üres krémesdobozodat, és kérd vissza a pénzedet, ha nem vált be a kence :-)


Sok sikert!

2012. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem ma Magyarországon a kevesek által ismert Vintage Beauty krémek és szérumok a legjobbak! [link] Orvos vagyok, a kifejlesztő pedig egészségügyi szakkozmetikus. az egyetlen termékcsalád, ami elnyerte a nemzetközi bio minősítést...véletlenül találkoztam vele, de az én kényes bőrömmel csodát tett....azóta fanatikus vagyok, de ez látszik is :D :D
2016. okt. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!