Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik bio arckrém a legjobb?

Melyik bio arckrém a legjobb?

Figyelt kérdés
A bőröm nem bírja a mesterséges anyagokat, szeretnék venni bio arckrémet, miteszeres a bőröm, egyszer-kétszer van rajta pattanás, de az se óriási méretű. 20éves vagyok.
2012. szept. 6. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem válassz Ilcsi terméket. És ha jól tudom , most van egy új termékcsaládjuk "extra érzékeny" néven. Pontos tájékoztatásért keress fel egy kozmetikust , aki foglalkozik Ilcsivel. Tudom, hogy nem a legolcsóbb, de sztem nem drágább mint a "kézi készítésű" és egyéb boltokban kaphatók, de ez legalább professzionális, szal hatóanyag is van benne és én tapasztalatból mondom,h nekem bejött.

23/L

2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én egy collines de provence nevezetű bio krémet használok, neten rendeltem először anyukámnak, azóta már magamnak is. én nagyon szeretem a nagyon érzékeny, mindentől kipattogzó arcomra.
2013. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!