Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb bio minőségű...

Melyik a legjobb bio minőségű arckrém?

Figyelt kérdés

Normál hidratáló ill. ránctalanító is érdekel.

A lényeg, hogy nagyon jó minőségű legyen!


2012. dec. 28. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy egy legjobb minőségű, mindenkinek a saját bőréhez kell megtalálni a megfelelőt. Hiába vennéd a legdrágábbat, legnevesebbet, ha nem "kompatibilis" a te bőröddel.
2012. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Húú, rengeteg van! Kérdés, hogy milyen árkategóriában keresel, mert az sem mindegy.


Csak egy pár márkát sorolok ami hirtelen eszembe jut:


Dr. Organic

Faith in Nature

Annamarie Borlind

Ilcsi

Neobio

Alverde

Terra Naturi


A drogériák és a bioboltok tele vannak ilyenekkel.


Kérdés, hogy elég a natúr vagy teljesen bio termék kell, illetve mennyiért, és meddig vagy hajlandó elmenni érte. A boltokban biztos tudnak segíteni.


A Faith in Nature-t használom és szerintem nagyon jó. Dr. Organicom is volt, azzal sem volt bajom. Terra Naturinak is van jó krémje, a kamillást nagyon szeretem. Az Alverde krémeket nem szeretem csak a sminkjeit, mert mindegyikbe alkoholt raknak és érzékeny rá a bőröm.

2012. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább nem írom le, hogy mi van benne. :)
2012. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az Annamarie Börlind krémekre kiváncsi lennék, hogy milyenek. Az ár tekintetében hidratáló krémből max. 5-6000 ft lenne amennyit kiadnék érte, de csak akkor ha tényleg jó és nem a márkát veszem meg ennyi pénzért.A Bioderma krémek azok bio készítmények? Arról is szívesen olvasnék pár véleményt ha ismeritek.
2012. dec. 28. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:

Jópárat kipróbáltam már, és az évek során sokat változott a bőröm is.


A legjobb, amivel eddig találkoztam, egy ASEA nevű ital, amit inni kell, és belülről újítja meg a sejteket. Külsőleg is használom, naponta párszor befújom vele az arcomat.


Kb. 2 hónapja használom, és most, 40 FÖLÖTT sokkal szebb a bőröm, mint bármikor volt! Az utóbbi néhány napban pedig szinte csak a szemem alá meg a számra kellett krémet kennem, annak ellenére, hogy tél van.


(Arról nem is szólva, hogy a hajam és a körmöm is csodaszépen nő és erősödik tőle).


Linket küldök üziben, ha valakit érdekel!

2012. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Húha,az ital bizti jó lehet, de irreálisan soknak találom az összeget, amennyiért ezt árulják. Hát ilyen brutál áron még szép, hogy elvárja az ember, hogy örökké szép és egészséges maradjon.... De én a Földön járok és még nem láttam ránctalan sztárokat,vagy aki az is, az idegmérget fecskendez az arcába, pedig nekik aztán lenne pénzük 50.000 ft-ért ilyeneket vásárolni, akár több üveggel is....Szerintem ez nem normális ár, bocsi de engem nem győzött meg, ennyi pénzért inkább elmegyek egy szállodába, arra még többet is költenék és garantáltan jobban esne! De azért köszönöm, hogy írtál! Többiektől szívesen várom a további bio krémekről a tapasztalatokat! És köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. dec. 29. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

5-ös itt próbálja meg eladni a terméket.


Más kérdésnél is láttam már "reklámozni" ezt az ASEA-t. MLM gondolom, kell a veréb.


Persze ez is az ami mindenre jó, aranyértől a lábgombáig, korpa ellen, irtja a bolhát a kutyából és ételízesítőnek is használható. Sosem fogy el ha mindig tölt hozzá egy kis vizet.


Szupi lehet. Bizonyára minden pénzt megér ez is.

2012. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazatok van, valóban szép az ára! A minőségének megfelelő.


Ha összeszámolom, hogy mennyit költenék arc-, test- és hajápolásra és a körmömre ahhoz, hogy úgy nézzek ki, mint ettől az egyetlen terméktől, akkor azt hiszem, jobban jártam :-)


Nem is beszélve arról, hogy mennyit ér az, hogy segít pár egészségi problémán, amit évek óta próbálok kezelni.


Plusz, sokkal kevésbé macerás, mint sok kencével vacakolni, és mászkálni utánuk.


Ja: persze, hogy MLM, hiszen manapság egyre több cég (és egyre több vásárló!) ismeri fel, hogy mindenki így jár a legjobban. Nektek pl. mennyit fizet a DM vagy a Rossmann, amikor itt ajánlotok valamit, és valaki megveszi? :-)


Akkor az MLM-ről talán ennyit, kösz.

2012. dec. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még egy szó: nem muszáj 50 000-ért venni, az még nekem is sok lenne :-)
2012. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos fogmosásra is használható!Fura, de nekem egy picit sánítít a dolog. Ha mindenki olyan jól jár vele, akkor magyarán csak az nem aki veszi, hiszen ha a legolcsóbbat veszem is, akkor is szép kis összeget nyúlnak le. Én személy szerint nem hiszek az ilyen csodatevő löttyökben pláne, hogy csak interneten lehet vásárolni (lásd annak idején Noni Juice),a gyógyvizekben annál inkább, és azért még akár ingyen is hozzá lehet jutni. Meg szerintem ha valami jó, az előbb-utóbb máshol is meg kéne jelennie.... Bocsi, de NEM FOGOK SZART VENNI!!! Remélem érthető voltam és nem írsz többet! Köszönöm!
2012. dec. 31. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!