Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldökök közötti fuggoleges...

Szemöldökök közötti fuggoleges rancokkal mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Botoxoztatni nem szeretnék, de zavar, hogy már válsághelyzetben is látszik.
2012. dec. 24. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Más válsághelyzetben is??:)

És még mikor?:)


A vastagbél betegségének jele, vastagbélregenerálást, tisztítást csinálj. Nekem is van. Az emésztésem se jó.

2012. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mimikairánc,ne ráncold a szemöldököd.Sajnos semmit,ez bevésődött ránc.
2012. dec. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is van ilyen.

Azt könnyű mondani, hogy ne ráncoljam a szemöldököm között, mikor soha nem is csinálom, kb. 14-15 éves korom óta tudatosan figyelek rá, akkor fedeztem fel a ráncot. Még ha olyan is lenne a szituáció napközben, hogy lenne okom ráncolni, akkor sem csinálom.

Viszont alvás közben igen. :(

Reggelente látszik is, hogy igencsak meg van ott gyűrődve a bőr, mély a ránc. Egy-két óra után kisimul valamennyire, de hiába, ha ezek szerint hosszú órákig ráncoltam, miközben aludtam.

Én azt tervezem, hogy saját zsírral fogom feltöltetni, persze csodát nyilván nem lehet vele tenni, de valamelyest biztos enyhíti majd, és ez elfogadható árú kezelés, mellékhatások nélkül.

2012. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alaphelyzetet akartam írni, csak atirta ez a jó kis t9 szótár :D
2012. dec. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!