Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelol a fuggoleges es a...

Mit jelol a fuggoleges es a vizszintes sav talalkozasa a diagramon. Csatolva lent a hogorbem?

Figyelt kérdés

Mult heten + teszteltem, akkor meg nem volt behuzva ez a ket sav, csak egy fuggoleges volt 16. napra behuzva. Miert tette at ezt a 26. napra es mit jelent ez? Kivancsi vagyok.

[link] Koszonom


2009. nov. 21. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne foglalkozz vele,kicsit elszámolta magát a program. A vízszintes elvileg az alaphőd lenne,a függőleges pedig az ovuláció napja.

A lényeg,h GRATULÁLOK!Boldog babavárást!:)

2009. nov. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok, nagyon szép a görbéd, de a + teszt még szebb lehet! :-)

Tényleg ne foglalkozz vele, az elmúlt napokban sok mindenkinek átpakolta a program a görbéken bejelölt ovus vonalakat, akár utólag is. Ami még érdekes volt a görbédből, látni, hogy a beágyazódás környékén megugrott még jobban a hő. Az enyém is nagyon megugrott az elmúlt napokban, reménykedek! :-)

Vigyázz magadra!

2009. nov. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jajj de jó neked Istenem!!!

Sikerült:)) Nagyon gratulálok neked és kívánom, hogy gyönyörű terhességed legyen és egészséges,okos babácskád szülessen!!!

/nekem is a (elvi) 13-14. napon ugrott egyett a hőm,de nekem ettől cifrább,úh fogalmam nincs mivan velem :( /

2009. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Nagyon koszonom a sok-sok gratulat es a jo kivansagot. Nagy orom volt nezni a 2 csikot, a sok csalodas utan. Nagyon drukkolok nektek.

2009. nov. 23. 22:55
 5/7 A kérdező kommentje:

Masodiknak,

Az nagyon jo, ha megugrott es ha fent is marad, nagyon igeretes. Masold be esetleg a gorbedet, ha van kedved. Minden esetre, kivanom, hogy legyen neked is 10 nap mulva 2 csikod.

2009. nov. 23. 22:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia harmadik,

Ne kenodj el, szerintem nagyon fura gorbekkel is van remeny, ezt igazolja a [link] oldal is. Nagyon drukkolok neked.

2009. nov. 23. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)

Mi újság veled,hogy vagy???

3.:)

2009. nov. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!