Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A színezett hidratálóval...

A színezett hidratálóval naponta többször is be lehet kenni az arcot?

Figyelt kérdés
Vagy csak reggel? Mert szerintem nem tart ki egész estig, legalább kétszer kell újrakenni.
2012. dec. 16. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a színezett hidratáló?
2012. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bb krém de ha így se tudod olyan arckrém amiben van egy kis alapozó(talán így már tudod)Szerintem bekenheted többször is.
2012. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszi. Még nem is láttam ilyet. :)
2012. dec. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
minek? És miért nem tart ki estig? Én újrapúderezni szoktam magam, de krémet csak frissen mosott arcra kenek. Hátha foltos lenne, de ki kell próbálni.
2012. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kitart egész nap, Essence Pureskint használok. Persze ha a nap közepén lemosod és újra kened akkor jó. De másképp inkább ne.
2012. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi...nekem eddig mindig lejött nap közben..és hát nincs valami szép bőröm, de sminket nem használok, mert attól csak még több pattanás ki jön rajtam. :S
2013. jan. 9. 18:10
 7/7 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!