Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám az arcbőröm...

Hogy tudnám az arcbőröm széppé és simává tenni?

Figyelt kérdés
eléggé miteszeres és pattanásos a bőröm .... a másik hogy szemüveges vagyok és néha úgy érzem hogy így senkinek nem fogok tetszeni :// :"(
2012. dec. 9. 21:55
 1/6 A kérdező kommentje:
+ 14/L
2012. dec. 9. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én bevált receptem ( igaz, a kozmetikusom javasolta :D) : naponta kétszer arcmosás fekete szappannal+ hyaluron savas krém. Hetente egyszer-kétszer sószappanos radírozás. Azóta olyan az arcom, mint a baba... :D A szemüveg pedig ne aggasszon. Különleges, karakteres lehet tőle az arcod. Ez tutira nem okoz gondot a párválasztásnál! Fel a fejjel!!!
2012. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát köszönöm :)) majd szólok anyunak és lehet kipróbáljuk :)) igyekszem nem foglalkozni a szemüveggel :// :)
2012. dec. 9. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ezek a Freeman maszkok segítettek sokat. Szépen kitisztítják a bőrt, rendszeres használat mellett láthatóan javulni fog a bőröd.


A szemüveg miatt tényleg ne aggódj, ha sikerül kiválasztani az arcodhoz leginkább passzoló keretet, akkor nem hogy zavarni nem fog, még fel is dobja az összképet szerintem :)

(Én is szemüveges vagyok.)

2012. dec. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arcradír,pakolások és rendszeres hidratálás.
2012. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :))
2012. dec. 11. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!