Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám egyenletes...

Hogyan tudnám egyenletes színűvé tenni az arcbőröm?

Figyelt kérdés

Az orrom és az állam kicsit pirosabb mint máshol az arcom és az orrom mellett kétoldalt van egy halvány fehér csík.

Rendszeresen radírozom és nem használok alapozót.15/L


2012. aug. 25. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem hófehér a bőröd, akkor korrektor stifttel.

Első vásárlásnál nagyon figyelj oda arra, hogy olyat válassz, ami a legjobban igazodik a bőröd színéhez.


Jól teszed, hogy nem alapozózol, mert attól csak több pattid lenne.

Ennyi idősen én is pattanásos voltam, de sosem alapozóztam. Pár év múlva teljesen eltűnt mind és azóta szép az arcbőröm.


Amúgy nem tudom, használsz-e más kozmetikumot, de nekem a mai napig előjön pár pattanás, ha szájfényt vagy rúzst kenek fel. Sokfélét kipróbáltam, de egyik sem volt jó.

Amúgy az Avonos arckrémekkel is így vagyok és a drágább márkásokkal is. most egy kb 400 ft-os krémet használok néha az arcomra, amitől semmi bajom.


Egyébként pattik ellen hatásos a kénszappan. Régen azt használtam.


25/L

2012. aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem alapozó vagy BB krém. Először az utóbbit próbáld ki, hátha elfedi az is. Előfordulhat egy kis púder is kell rá, ha fényesedésre hajlamos a bőröd.
2012. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy nem is pattanások ellen kértél tanácsot. Nem tudom, honnan jött ez nekem :D

Bocsi :)

2012. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetlag szinezett nappali krém. Nem mondom tutira, mert még nem próbáltam.
2012. aug. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!