Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől tudnám fehérebbé tenni...

Mitől tudnám fehérebbé tenni az arcbőröm?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A citromlé a legjobb erre.Ha rendszeresen kened vele az arcod, akkor fehérebb ,emelett pedig szebb,üdébb,és egyenletesebb is lesz.Persze nem a bolti,üveges ciromlére gondolok,hanem a frissen csavartra.Nekem bevált.:)
2011. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi,és pattanásra jó?
2011. febr. 5. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Én arra is szoktam használni,és nekem midnig szépen begyógyítja a pattanásokat.A pattanás utána hegeket és a kis piros foltokat is elmululasztja.:)
2011. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
dejó:) ezt én is kipróbálom
2011. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bőrradír, és magas faktorszámú naptej az arckrémbedbe keverve.
2011. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én gyógyszertári asszisztens vagyok. Van egy úgynevezett szeplő elleni krém. Ezt a gyógyszertárban használják. És ez kifehéríti az arcbőrt:)
2011. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De mi a neve?
2011. febr. 7. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy a kövirózsára gondolt, de szerintem a citrom az jobb! Nekem T-vonalban picit zsíros a bőröm, és citrom levét szoktam használni. Azóta sima, puha a bőröm, és nem zsíros! Ja, és igen, van fehérítő hatása. Amúgy nyáron is magas fényvédőt használj, így nem fogsz barnulni.
2011. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval csavarjam ki a citromot,és vattával szépen kenjem be az arcom?
2011. febr. 9. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Simán szeplő elleni arckrém...ha így kéred, tudják. Legalábbis nálunk így adjuk ki:)
2011. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!