Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 hetes kismama vagyok, és...

13 hetes kismama vagyok, és nagyon kezdett zsirosodni az arcbőrőm. Van ötletetek, hogy mivel szüntessem meg, vagy legalább enyhitsem?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem a striákat mivel előzzem meg, mert gondolom már most el kellene kezdjem?
2011. szept. 3. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél gyógyszertárból kamillát,egy kisebb edénybe önts vizet,tegyél bele 2-3 evőkanálnyi kamillát és forrald fel,hagyd kihűlni és borogasd az arcodat 2-3x naponta(reggel,este kötelező! :) )ahol zsírosabb az arc bőröd ott jobban dörzsöld meg az arcodat!,áztasd be jól hogy folyón szinte az arcodon :) 1 hét és nem lesz olyan zsíros az arcod! 14/L
2011. szept. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zsíros bőrnek rendszeres tisztítás kell,megfelelő szerekkel,reggel,este tisztítsd meg,és kend át tonikkal is.

Striák ellen most elkezdhetsz használni valami speciális kencét(legjobbak az erre a célra kapható olajok),de ha hajlamos vagy rá,sajnos nem lehet megelőzni.

2011. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásztól kell megkérdezni mit engedélyez.A baba miatt húzós a kérdés.Én is kamillát ajánlok addíg.A bőrre testápoló folyamatos használata.
2011. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!