Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szüntessem meg?

Hogyan szüntessem meg?

Figyelt kérdés
A piercingem alá (orr) nőtt egy pattanás. Már kétszer megszüntettem, de mindd két alkalommal csak egy napig bírta és újra kinőtt. Hiába kenegetem nem múlik el (illetve csak egy napra). Volt már valakinek hasonló?
2010. okt. 18. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
biztosan csak azért van mert nem tudod teljesen kinyomni a pattit, nem férsz esetleg teljesen hozzá a piercing miatt... próbáld meg teljesen kinyomni és utána fertőtlenítsd ki mondjuk apukád arcszeszével. én a pattikra még ilyen fertőtlenítő korrektort szoktam vastagon felkenni ( [link] ) és az leszárítja nekem. és nem is nő ki újra.
2010. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) nm gondoltam volna h ilyen gyorsan érkezik, ezért csak most néztem :)
2010. okt. 23. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!