Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kissé lyukacsos az arcbőröm,...

Kissé lyukacsos az arcbőröm, ez a mitesszerek miatt is van sztem. Nem tudnám valamilyen krémmel, vagy módszerrel eltűntetni? (L)

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Próbálkozz pórusösszehúzó maszkokkal, nagyon sokfélét lehet kapni. de ha házilag uborkaszeleteket teszel az arcodra, az is nagyon jó.

amúgy meg fogadd el. nekem is ilyen kicsit, meg még nagyon sok embernek. gondolj arra, hogy még mindig jobb, mintha nagy vörös pattanásokkal, hegekkel lennél tele.

2009. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már lézeres pórusösszehúzásról. Állítólag nagyon hatásos, cska drága.
2009. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész egy jó kozmetikushoz akkor Ő tud olyan kezeléseket ajánlani ami direkt erre van. Lehámlasztás féle de nem értek hozzá csak nekem is az kéne ezért tudom, hogy valami olyasmi. :p
2009. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!