Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Palette Color XXL jégszőke...

A Palette Color XXL jégszőke színű hajfesték eltűnteni a hajból az enyhén narancssárga tónust?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 16:52
 1/8 anonim válasza:
Nem. Mindenképpen hamvasszőkét használj, az tünteti majd el, de nem elsőre az biztos. Legalább 3 festés/
2009. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kár...Pedig elvileg ez is hamvas színárnyalat. Ha festem egy ideig hamvas szőkével és eltűnik a sárgaság festhetem a jégszőkével? Attól nem fog besárgul ismét, ugye?
2009. aug. 19. 11:59
 3/8 A kérdező kommentje:
*besárgulni
2009. aug. 19. 12:00
 4/8 anonim válasza:
Aminek a nevében nincs benne a hamvas szó, besárgulhat, az a hajadtól függ. Javaslom még a schauma ősz hajra való hamvasító samponját het1 1x.
2009. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrászom azt mondta, hogy azok a hajak sárgulnak be, amelyek valaha természetes szőkék voltak, mivel a szőke típusú embereknek sok vöröses pigment termelődik a fejbőrben és ez okozza a besárgulást. Ha hamvas árnyalatot használsz (amit te magad veszel a boltban), a következő festésig az is be fog sárgulni a tövénél. Viszont ha találsz egy jó fodrászt, aki ránézésre tudta, hogy mit hány %-ban keverjen a szőke festékbe, akkor elkerülheted a besárgulást. Én kipróbáltam, nekem bejött. :)
2009. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Nálunk nem nagyon találni jó fodrászt, ha még mégis, az megfizethetetlen havonta.. :S
2009. aug. 26. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj nekem is kuva ságás szinü a halyam ha nem használok hamvasítot! aLegjobb hamvasító az ezüst szinü, és pár 100 ft-ért kaphato!

Rem. segitettem, puszi.

Ja amugy meg hamvasitot nálkülözheted, ha veszel 1 Schauma Silver Reflex sampont és ezzel mosod a hajad!

Szia :)

2010. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
használj shauma hamvasító sampont, nekem ez hozta ki a szőkétés utáni sárgás szint
2010. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!