Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Diane 35. pattanásos arca?

Diane 35. pattanásos arca?

Figyelt kérdés

Van akinek nem vált be?

Mindenhol azt olvasom hogy az első de max a második hónap végén eltűnt az össze pattanása, bababőre lett, nem volt zsírős a bőre, és a haja se zsírosodott annyit.

Na én lassan a második hónap végére érek, de még semmi változás. Ugyanannyi pattanás, még mindig jönnek ki, zsíros a hajam is bőrőm is..


2012. nov. 23. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szerintem a 2-3.hónap körül kezdett hatni. Légy türelmes,remélem használ.
2012. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is... tudod mi okozza a pattanásaidat? Mert lehet olyan oka amire ez a gyógyszer nem megoldás.
2012. nov. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvastam róla, hogy a pattanásos bőrű fiúknak is felírják, hogy szebb legyen az arcuk. Mondjuk én lány vagyok, s kb 3 hónap után jött meg valóban az eredmény, de ha a zsíros bőrű fiúknak bevált, akkor nem hiszem hogy neked ne sikerülne.
2012. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 6 évig szedtem, és nem vált be. Ellenben lett tőle egyéb bajom... Amikor dokit váltottam, az új nem győzött csodálkozni, hogy ennyi ideig szedették velem, amikor ez egy tök erős szer. Úgyhogy légy vele óvatos, keress inkább egy jó kozmetikust.
2012. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két évig szedtem, semmi változás. Igaz, terhes nem lettem.
2012. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!