Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen nagyon szép bőröm volt,...

Régen nagyon szép bőröm volt, aztán tavaly elkezdtem kamaszodni és pattanásos lettem. Annyira zavart, hogy elkezdtem kikaparni őket és most 2 folt van az arcomon. Ez el fog múlni, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
előszöris ne kapargasd. Bizd szakemberre a tisztítást. a foltok valaoszinüleg halványodni fognak és el is tünnek. Szedj cinket az javit a börödön és nagyon fontos a napi 2szeri tisztitás. tonikkal reggel este. heti egy radir.
2012. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tonik nagyon nem volt jó. A szappan viszont csodaszer. Naponta kétszer. Nagyon dicsérik a Mannásokat, és a Kék-Lukács termékeknél is van pattanásos bőrre való krém. Ne egyél sok vegyszeres vagy olajos vackot, kerüld a mérgeket, az erős anyagokat, kozmetikumokat, kommersz termékeket. Nézd meg mindenben, hogy mi van benne. Igyál zöld teát (a cukros lötyikat hagyd a fenébe) és a filterrel nyugodtan töröld át az arcod. Stressz hatására erősödhetnek a patik, és ne piszkáld az arcod (tanulás és gépezés közben is próbáld nem támasztani az arcodat).
2012. nov. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tanácsokat, ki fogom próbálni.

igen, végül én is rájöttem hogy nem szabad őket kaparni mert attól csak rosszabb lesz, de akkor már késő volt. a jó hír az viszont, hogy anyum kozmetikát tanult szóval nincs minden veszve, de azt nem lehet tudni hogy mennyi idő alatt tűnnek el ezek?

2012. nov. 14. 23:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég hosszú idő,ha magától.Inkább hámlasztani kellene.
2012. nov. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy lehet??
2012. nov. 15. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hagyd hozzá értőre. De nem értem hogy ha Anyud kozemtikusnak tanult mért nem tőle kérsz tanácsot?
2012. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem tizenéves koromban 2x sikerült pattanást elvakargatnom, hogy sebes foltok (elfertőződések) lettek az arcomon. Bementem a patikába, kértem rá valamit, adtak. Jó volt, egy hét alatt elmúlt. De hámlaszt és antiszeptikus a neogranormon, a sudocrem, és a már említett kék-lukács termékekből a kék kenőcs.
2012. nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyébként azért nem kérek anyutól tanácsot, mert megint hallgathatnám 5 órán keresztül a prédikációját arról milyen hülye voltam hogy elvakartam...az utolsónak pedig köszönöm, csak mág annyi, hogy te melyik krémet használtad?
2012. nov. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!