Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alapjában száraz, és pattanáso...

Alapjában száraz, és pattanásos bőre mit használjak?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok mindent próbáltam ,de eddig mindegyik szárította és még el sem tüntette.
2012. nov. 6. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
én sima vízzel lemosom(de zuhanyrózsával,nem a kezemmel fröcskölve,mert úgy nem tisztít rendesen) aztán éjjelre használom a Zinerytet,amit a bőrgyógyászom írt fel.tökéletesen rendbe hozta a bőrömet,de ha nem vagy túl pattanásos,nem is kell receptre kérned,elég,ha a patikában kérsz vmit,mert szentem ott sokkal jobbakat adnak,mint a boltban. ja meg reggel vékony rétegben bekenem a zsírosabbik Nivea-val.
2012. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a bőrtípust kozmetikus tudja szakszerűen ápolni,tud adni termékeket is.
2012. nov. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám. Nálam az arctisztításnál volt a kulcs, mert tonikokat használtam, amiktől még érzékenyebb lett a bőröm és teljesen tönkretették sajnos... :/ Aztán arctisztító tejre váltottam, ami a faggyútermelést is beállította, szóval szerencsére már nem olyan száraz a bőröm és a pattanásokkal sincs annyi gond, mint előtte.
2012. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!