Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy régebben gyantáztam vagy epilláltam,ilyenkor ugye meg kell várni míg kinő a szőr,hogy újra lehessen. Most viszont már borotvát használok,de ott is azt veszem észre,hogyha pl több,mint egy hét után borotválkozom újra sokkal simább a bőröm. Nem szeretnék ennyit várni,mert nem szeretek a barátom előtt szőrös lenni,egy picit sem. Mit tegyek,hogy mindig babapopsi legyen a bőröm? Köszönöm a segítséget!

2012. nov. 14. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt már a fogantatáskor el lett szúrva. Talán nem embernek kellett volna születni. Most már mindegy.
2012. nov. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csak az a megoldás hogy 2 naponta avyg ahogy te látod lehúzod, nekem a lábszáramra se a gyanta se az epilátor nem jött be. Így én is borotválom ha barátommal talizok akkor meg mindig lehúzom előtte, ha sokáig növesztem és úgy húzom le akkro nekem is szép sima..
2012. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!