Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem gyógyult még mindig...

Miért nem gyógyult még mindig meg? Létszi ha tudtok tanácsot adni akkor ne fogjátok vissza magatokat már nagyon idegesít mi lehet ez!?

Figyelt kérdés
2010. szeptemberben levettek 2 anyajegyemet az egyiket a hasamról a másikat a vállamról a hasamon már alig lehet észre venni de a vállamon lévő heg teljesen fel van púposodva meg piros is és még van benne egy barna pötty mit lehet vele kezdeni? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. ápr. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, a válasz engem is érdekelne, férjem is így járt. Pont így.
2012. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A helyedben én egy bőrgyógyásznak mutatnám meg!
2012. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már azóta 4-szer voltam bőrgyógyásznál és felírt kenőcsöket amiket alig lehetett beszerezni és eget verő áruk is volt és semmit nem használtak
2012. ápr. 2. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

En ugy tudom hogy ezeket szteroidos injekciokkal es otthoni kremekkel lehet leapasztani.

Aztan ha meg mindig csunya lezeres kezeles ha orvos engedi... Vagy mikrodermabrazio meg talan...

2012. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az otthoni kremek is szteroidtartalmuak lehet olyat kaptatok is csak az injekcios kezeles maradt ki... Maganbordoki ennyit tudok mondani sajna sztkban az en fejemet is leszrtak.
2012. ápr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!