Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van ez, veletek előfordu...

Miért van ez, veletek előfordult már ilyen, hogy belekezdtetek aztán mégis meggondoltátok magatokat a szőkítésben?

Figyelt kérdés
Festett fekete hajam van már 4 éve. Néhány hete eldöntöttem hogy szeretnék újra szőke lenni, méghozzá valami szép világos szőke (közben meg állandóan a szép fényes fekete hajamon jár az eszem). Bele is vágtam, eljutottam a fodrászig, túl vagyok az első szivatáson, így sötétbarna hajam lett, de szinte majdnem fekete még mindig, alig észrevehető...aztán most arra jutottam, hogy amikor megyek újra, akkor viszek kékesfekete hajfestéket, hogy azzal fesse be a hajam a fodrászom, mert mégsem szeretnék szőke lenni. :) Tudom, hogy a fekete sokkal közelebb áll hozzám és ha szőkévé válnék, azonnal visszafesteném feketére...most viszont úgy érzem, hogy még nem késő az, hogy nem folytatom tovább a szőkítést, így a hosszú hajamat is megkímélem attól hogy eltöredezzen és ezáltal lerövidüljön, és inkább leszek fényesen csillogó kékes fekete. De még a párommal megbeszélem, ha ő nagyon szeretné hogy legyek szőke is (még olyannak nem látott)...csak abban az esetben folytatom. Veletek volt már ilyen, hogy belekezdtetek már aztán mégis meggondoltátok magatokat? Miért van ez?
2011. dec. 3. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint az én esetem, már fél éve hajat akarok festetni, de mindig meggondolom magam! :)
2011. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert Isten saját akaratot adott,na azért.
2011. dec. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem párommal és neki is jobban bejön a fekete, úgyhogy nem leszek szőke, holnap veszünk kékesfekete hajfestéket! :)Csütörtökön meg irány a fodrász!
2011. dec. 3. 18:30

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!