Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Oké, félek, minden bajom van...

Oké, félek, minden bajom van de muszáj vagyok megkérdezni: Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Ezt most az ilyen lázadós tiniktől kérdezném meg elsősorban. Van egy frizura amit mindenképpen kiszeretnék próbálni. Most nem olyanra gondolok hogy most én pirosra festetem a hajam, vagy hasonlók, csak talán kicsit nem a megszokott módon lenne nyíratva. Megcsináltatnám, ha nem félnék attól hogy megbámulnak, leszólnak, meg a szüleim se értenének egyet (nem mondtam el nekik), meg félek más emberektől. Ti hogy bírjátok ezt? Meg talán nem is állna olyan jól az arcomhoz. Ilyen szögletes arcformám van. Mi a véleményetek?
2012. nov. 7. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Már nem aktuális, de régebben, amikor eléggé szerettem kitűnni a tömegből, élveztem, hogy megbámulnak, megbotránkoznak:) Volt mindenféle színű és fazonú a hajam, de már jó ideje inkább a nőies stílus kedvelője vagyok.

Ha meg nem áll annyira jól: nem mindegy, úgyis visszanő? Én mindig így álltam hozzá, sosem fájt a fejem emiatt.

2012. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pedig azért vannak az emberek hogy nézzék a másikat, nekem tetoválásaim miatt voltak ilyen gondolataim, de belementem


Szóval egy haj kutyaf*sz, hozzám képest:)

20/F

2012. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen tetkóid vannak?:)
2012. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg hát én falun lakok ott meg hát...meg még a rokonok is..
2012. nov. 7. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is falun lakok, ismer kb mindenki, van 2 nagyon nehézfejű nagyim, és egy nagyon vallásos nagynéném és nagybátyám, ennek ellenére rocker lány vagyok, elég extravagáns kinézettel, már ami a ruhákat illeti..Megbámulnak, van aki megszól, de nem izgat. Én hordom, nem ők. Borsodban lakom, a cgányok egyik kedvenc célpontja vagyok a magam "furaságával", de már megtanultam őket kezelni. A szüleim eleinte húzták a szájukat, de megengedték, mondván h kinövöm..ennek 7 éve..:) A hajzat kérdés..én is a magam részéről szeretem a barna hajamat, egy kis fekete melírt tetetek bele, és így nekem jó. Ha másabbat akarsz miért kéne másokat figyelembe venned? Pláne ha 18+-os vagy. Egyszer élsz..kezedben a kulcs:D;)
2012. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amikor még nem volt minden 2. lánynak oldalt lenyírt haja addig én is akartam olyat. ami miatt nem csináltattam meg: gondolj bele, amikor majd megunod és úgy döntesz vissza akarok növeszteni és akkor hogy fogsz kinézni a tüsi hajaddal? irtó gáz lenne utána :) de a te hajad, a te arcod a te döntésed!
2012. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát...én úgy szeretném majd vágatni ahogy (ne röhögjetek ki)ahogy egy animében szereplő férfinek van nyíratva a haja, névszerint Solf J. Kimblee-nek a Fullmetal Alchemist: A bölcsek kövének nyomában című anime sorozatból. Csak láttam a hapsinak a haját és szerintem szuper, de persze nem teljesen olyanra szeretném csináltatni, csak olyasmit. Gáz, nem igaz?
2012. nov. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!