Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mennyire bírjátok a...

Lányok, mennyire bírjátok a kopasz fiúkat?

Figyelt kérdés
Hajviseletre gondoltam, nem a szkinhedekre. Arra gondoltam, ha már kopaszodom, akkor legyen teljesen kopasz. Amúgy meg vállig ér, de nagyon hülyén néz ki, hogy ott van két "folt" kétoldalt.
2012. febr. 6. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha kopaszodsz, akkor végülis leborotválhatod, ha szép a fejed, akkor jól is fog állni. De azt nem tudod megcsináltatni fodrásszal, hogy előre fésülöd a hajadat valami divatos, tépett formára?
2012. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Én nekem nem igazán jönnek be a "kopasz" fiúk. :) Nem tudom miért... nem az esetem, de valakinek igen. :D
2012. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be.
2012. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a kopasz pasik. :)
2012. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem teszel a kopaszodás ellen?Van rá több módszer is , és nem a hajbeültetésre gondolok.
2012. febr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon,de jó fejforma kell hozzá.
2012. febr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én kiskorom óta félek tőlük. Bocsi:(( De neked lehet h pont ez áll jól! :))
2012. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ha valakinek szép a fejformája, akkor jól áll. lásd Jason Statham. vagy Takács Nikolas.


alapvetően bírom a kopasz pasikat, pláne ha illik a stílusához, személyiségéhez. inkább kopasz mint valami borzalmas divatmajom frizura.

van egy haverom, ő kopaszodik, pedig még fiatal, de valamennyire hosszú a haja. neki speciel jól áll, olyan kiöregedett rokkeres, viszont máson nem tudnám elképzelni :)

2012. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Aki fiatal az tegyen a kopaszodás ellen nem a 80-as években élünk hogy ebbe bele kell törődni.Lehet ezt kezelni már.
2012. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kopaszokat nem igazán. De miféle "folt" van kétoldalt, hány éves vagy? Mondjuk nekem az is tetszik, aki részben már kopasz, de ami haja van, az hosszú. Persze az ilyen emberek korban nem igazán passzolnak hozzám :)
2012. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!