Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőke haj csak az utobbi...

A szőke haj csak az utobbi 5-10 évben lett divat vagy csak most, és miért 10 lányból 7 szőke?

Figyelt kérdés
Megyek az utcán és kb. 10 lányból 7 szőke. Én úgy emlékszem 10 éve nem ment eza hajfestés meghogy mindenki szőke. Vagy rosszúl emlékszem? És az se tetszik, hogy már sok lánynak nem áll jól a szőke, de divatból olyanra festeti, amikor akkora barna szemöldökei vannak mint kb. Kiszel Tüncinek... Szerintem olyan csúnya... Azért lett mindenki szőke merthogy: kiakarnak tünni a többi embertől? Vagy csak most eza "divat" és akkor ha a "Összes barátnőm szőke, akkor én ne legyek barna"?
2009. aug. 12. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
A barna haj sokkal szebb ;)
2009. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Én az ellenkezőjét látom, sokkal inkább a fekete haj most a "divat" -ez még kevesebbeknek áll jól mint a szőke. Érdemes megnézni a szépségversenyeket, ott is alig van szőke.
2009. aug. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt 10 évben a hajfestékek nagyon sokat fejlődtek, sokkal nagyon a színválaszték, és a szinek is jobbak....a szőke haj meg ritka és fiatalít, talán ez az oka...és csak kicsit világosítom a barna hajam amitől bizonyos fényben vöröses bizonyos fényben aranyos fényt kapott, és nekem ennyi elég is, nem akarok teljesen más színt...
2009. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

A 2. hozzászólónak teljesen igaza van, a sötét szín divatosabb most, az tényleg keveseknek áll jól és köztudottan öregít.

A baráti társaságomban (sok csaj tartozik ide!:D) csak nekem van szőke hajam meg még egy lánynak, de az övé egyre inkább barnának tűnik. A többiek vagy sötétbarnák, vagy feketék, mert ugye az a divat.

Én is gondolkodtam azon, hogy befestem sötétre (lemondtam róla, szerencsére), de mindenki ellenezte, mert hogy mennyire aranyos ez a haj, olyan kislányos vagyok tőle.:)

Ja és mikor elmegyünk buliba folyton azt bámulom, hogy csak az én hajam világít attól a bizonyos fénytől, mivel a többi lány haja mind divatos sötét.... :D

2009. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is azt vettem észre, hogy sok a szőke lány, de sokaknak jól áll

most én is be akarom festetni a hajam, de nem szőkére hanem rézvörösre

2009. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én egyre kevesebb szőkét látok, kiment az már a divatból, de nem is baj! igazából csak annak áll jól aki alapból is szőke volt vagy világos a bőre.
2009. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Én most épp úgy láttom, hogy semmi nem divat és minden. Divat az 'emóshaj', a felül agyontépett, alul lenövesztett, divat a nagyon nagyon hidrogényszőke, divat a fekete, a kellemes sötétbarna, a vörös is. Én így látom. Nem látok túl sok egyhangú ember mostanában az utcákon. Nehéz megállapítani hogy mi az igazán divat most, annyi viztos, hogy az egyszerű, egy hosszúságú az nem divat, menő a frufru, a tépett haj. De a hossz is teljesen változó. És szerintem most a szélsőségek a menők - vagy teljesen hipószőke haj, vagy koromfekete, vagy jujvörös. Az átmeneti seszínek nem divatosak igazán.
2009. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Én is ugyan így látom, mint te kérdező :) Megyek az utcán és mindenki szőke ... Ott van egyik barátnőm 2 éve szőke, amikor csak melírozva volt, aranyos hatást keltett, de ez a hidrogén szőke borzalmas neki, ráadásul havonta festi.
2009. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!