Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festett szőke tényleg gázul...

A festett szőke tényleg gázul néz ki egy lányon? Most pl mi az új divat hajszínben?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok :D
2011. jan. 16. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A sötétebb színek, a barna a divatos. Ha nem ilyen csibesárga hajat festetsz magadnak, hanem valami szép természete árnyalatot, akkor szerintem a festett is szép tud lenni.
2011. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Mért nézne ki gázul? :O Ugyanúgy lehet szép egy ápolt hajú szőke, mint egy fekete vagy egy barna,sőt sokszor figyelemfelkeltőbb is... Amúgy szerintem le kéne szarni mi a divat... Nem az a lényeg
2011. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

szerintem annyira tömegdivat lett a szőke haj. persze van akinek nagyon jól áll és ez illik hozzá de az írtó kevés meglátásom szerint.

ha végigmegyek az utcán 10 lányból kb 7-8nak szőke haja van.


egyébként csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre. ha festetni fogok vörösesbarna leszek vagy sima barna.

meg amúgy is úgy hallottam, hogy a szőke az roncsolja a hajat.

2011. jan. 16. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden hajfesték roncsolja a hajat, csak egyik-másik kevésbé. Amúgy tényleg ne foglalkozz a divattal. Én pl eredeti szőke vagyok, de leszarom, hogy tömegcikk. Nem fogom azért olyanra festeni ami nem áll jól, csak, hogy divatos legyek.
2011. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
75%
szerintem meg épp egyre kevesebb a szőke, térnek vissza a barnára... akármi is a divat, a természetes színekre szavok :)
2011. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem már mindenféle színű hajam volt és a szőke a tökéletes...Annyira mindegy,hogy mi a divat, ha más nem áll jól!
2011. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szőke tömegdivat??


Minden csaj aki évekig szőke volt, barna vagy fekete lett. Olyanok, mint valami klónok. Legalábbis nálunk a fősulin alig látok már szőke és vöröshajú lányt.


Úgyhogy én már sokkal jobban bírom a szőkét, persze nem azt a narancssárgásat, hanem a természetes, szép szőkét.

2011. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát,itt nálunk még divat, tényleg mint a klónok.


ritkán látok olyat akinek tényleg nagyon jól áll.

2011. jan. 16. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is alig látom szőke lányt, mindenki ezzel a sötétbarnával és feketével jön...mindegyik ugyanúgy néz ki. Sőt, aki szőke volt, immáron barna lett.
2011. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyen szőke és imádom. Soha sem lennék fehérszőke vagy csibesárga, rohadt csúnya.

2011. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!