Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már nem divat a szőke?

Már nem divat a szőke?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok melyik a jobb a szőke vagy a barna? úgy általánosságban:) tudom,hogy mindenkinek más áll jól..de például azt vettem észre magamon,hogy bár világ életemben szőke voltam és az is tetszett,most mégis a barnát tartom szebbnek..és a legtöbb ismerősöm szőkéről barnára vált
2011. máj. 26. 19:42
1 2
 1/11 cherry. ***** válasza:
100%
Nem kell divat után menni:) Én sok szőke nőt látok a városban. Az ismerőseid milyen barnára festették a hajukat?
2011. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
sötétbarnára :) de én valószínűleg nem festetem be, mert nem állna jól..csak mostanában nagyon tetszik.:)
2011. máj. 26. 19:51
 3/11 sz12 ***** válasza:
100%

én is világéletemben szőke voltam/vagyok. van olyan nap mikor behülyülök és barnát akarok, de nekem nem állna jól.

nekem is van egy pár ismim akik szőkéről barnára váltottak,de engem ez nem érdekel.

nekem is tetszik a barna de nem fogom soha barnára befestetni, mert tudom, h nem állna jól és megbánnám.

mellesleg olyan szerintem nincs h divat v sem. mind a kettő örök életre divat marad:)

2011. máj. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

mostanába énis így vok... hirtelen mindenki barnára vált o.o osztályomba is csak én vagyok szőke...:D

tavaly viszont énis befestettem sötét barnára pont akkor amikor már elértem azt a szőkét amit nagyon szerettem ** de aztán visszafestettem szőkére... de most megint csábít a barna de nemszabad... ><xD

2011. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs megadva hogy melyik áll jobban, nincs divathajszín sem. itt tényleg CSAK az jó ami egyénenként jól áll. szerintem az egészhajfestegetés marhaság, mert mindenki úgy szép ahogy született, azzal a hajjal.
2011. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Valóban sok lány, aki korábban szőke volt, barna vagy fekete lett. Pár év múlva ezek a lányok megint szőkék lesznek (vagy vörösek?, ki tudja). A lényeg, hogy szerintem ne ezt vedd figyelembe, főleg, hogy mindenkinek más áll jól.

Ja és örülj neki, hogy te más vagy mint a barátnőid és nem olvadsz bele a tömegbe.

2011. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy divat lett a barna haj. szinte senkinek nem tetszik a szőke. Én akkor is szőkés maradok.
2011. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát igen, én is úgy vagyok vele,hogy nem állna jól...)

köszönöm az eddigi válaszokat !

2011. máj. 26. 20:31
 9/11 cherry. ***** válasza:
Én főleg a sötétbarna hajszínt nem szeretem. Olyan snassz, már mindenkinek sötétbarna a haja. Az osztályban én vagyok az egyedüli szőke:) (legalábbis azt mondják, hogy sötétszőke vagyok, de mások szerint világosbarna, úgyhogy nem tudom:D)
2011. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én maradok a szőkénél.

Februárban befestettem vörösre, szörnyen éreztem vele magam.

És elég nehéz volt visszahozni a szőkét. Megszenvedtem érte, nem b@szom el újra.

Max másféle árnyalatú szőke leszek, de mindenképp szőke:-)

2011. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!