Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi használt pattanások...

Nektek mi használt pattanások ellen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, kamaszkoromban nemigazán voltak pattanásaim mert fogamzásgátlót szedtem, de két éve mióta abbahagytam, azóta elég sok van, és már szinte mindent kipróbáltam.. Dalacin-T egy ideig hatásos volt, de utána mintha megszokta volna a bőröm, már nemigazán használ.. dm-ben kapható kozmetikumok (clean & clear stb..) nem használtak.. most teákkal próbálkzom (külsőleg diólevél tea, belsőleg csalántea), plusz aloe veras krémet használok, de ezek se nagyon segítenek. Dr. Pál foghagymakrém zselét használt már valaki? Van valakinek még valami ötlete ami neki segített?

Rendesen étkezem, nem eszem édességeket, sportolok, hormon háztartásom rendben van.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2012. nov. 2. 10:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Endokrinológusnál már voltam, mindent rendben talált.


Naponta legalább 2,5 liter folyadékot megiszom, ami általában mentes ásványvíz.

2012. nov. 2. 13:14
 12/14 zakuro-chen válasza:
nekem az alverde rózsás smink és szennyeződés eltávolító segített este lemostam vele az arcom és egyre kevesebb jött ki
2012. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ronsrác válasza:
Az összes drogériában kapható krémet kipróbáltam már 5év alatt, ez az egy ami végre bevált Himalaya Acne-n-Pimple krém. Dm-ben 30ml 1800-ft. egy hónapra elegendő.
2012. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem is pont az vált be mint az utolsó válaszolónak. Eleinte nem nagyon láttam hatásosnak, de gondoltam hogy hátha... És csoda történt kb. egy héttel később láttam hogy (az alapból begyulladt pattanásos, nagyon szétnyomkododtt )bőröm gyógyulni kezdett. Eleinte az a pirosság tűnt el, majd szépen lassan a pattanásaim 90%-ától megszabadultam. Nem is várom el hogy tökéletes legyen a bőröm, még kamaszkorban vagyok, sőt még az elején (13 év) és örülök hogy a 11 éves korom óta pattanásos bőröm mostanra helyrejött:)))
2018. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!